Diósgyőri FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 17:35

gólszerzők: Egressy (66.), illetve Kámán (84.)
    sárga lap: Kákóczki (39.), illetve Molnár B. (51.)

Diósgyőr:
    Rácz - Földvári, Szmiljanics, Téger, Kovács T. - Ternován (Turóczi, 70.), Kiser, Szabó T., Kákóczki (Buzás, 63.) - Szabados (Domokos, 61.), Egressy

ZTE:
    Vlaszák - Csóka, Szabó I., Filó - Babati, Szabó II., Molnár B., Németh (Somfalvi, 60.) - Sebők, Ferenczi (Kámán, 77.), Casoltan (Arany, 60.)

27. perc: Sebők lépett ki a védők közül, 12 méterről a hálóba helyezett, de Hanyecz játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.
    40. perc: Szabadrúgásból Sebők gurított Casoltan elé, és a csatár 10 méterről az oldalhálóba lőtt.
    43. perc: Ferenczi teljesen egyedül lépett ki a védők közül, de 10 méterről óriási erővel a felső lécet találta telibe.
    44. perc: Molnár B. a jobbösszekötő helyéről egyedül indult a kapu felé, de a 16-oson belül hosszan szöktette magát, és Szmiljanics szögletre mentett.
    64. perc: Szabó Tibor szöglete után Egressy fejelt kapura, a labdát Szabó II. a gólvonalról fejelte ki.
    66. perc: Szabó Tibor a balösszekötő helyén indította a kiugró Egressyt, aki 8 méterről laposan a bal sarokba helyezett (1-0).
    69 perc: Babati ballábas 22 méteres lövését követően Rácz szögletre tenyerelt, Sebők beívelt, majd a jobb kapufán csattant a labda.
    84. perc: Zalai szöglet után a védők mentettek, Sebők 17 méterről lőtt, a labda a kapu előtt teljesen üresen hagyott Kámánhoz került, és a cserejátékos közelről a jobb alsó sarokba továbbított (1-1).

Az első 45 perc rendkívül alacsony színvonalú, unalmas és eseménytelen játékkal telt el. A vendégek a félidő hajrájában két nagy gólszerzési lehetőséget is kihasználatlanul hagytak. A szünet után feljavult a mérkőzés, jobb lett az iram és gyakrabban forogtak veszélyben a kapuk. A látottak alapján a döntetlen reális és megfelel a játék képének.