Nyírség-Spartacus FC - Budapesti VSC-Zugló FC 1 : 0 17:00

2019.01.01, 12:44
    Nyíregyháza, 1999. április 17., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 25. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - BVSC-Zugló FC 1-0 (0-0)

Nyíregyháza, 2000 néző, V: Bukovics
    gólszerző: Szabó (85.)
    sárga lap: Kirchmayer (42.), illetve Balogh (24.), Polomkai (63.), Szilágyi (80.), Usvat (87.)

Nyírség-Spartacus:
    Celeszki (Vadon - a szünetben) - Ács, Szatke, Nagy, László - Karkusz, Kondora, Kirchmayer, Gerliczki - Baranyi (Azoitei, 70.), Novák (Szabó - a szünetben)

BVSC-Zugló:
    Koszta - Balogh, Pomper, Bérczy, Bondarenko - Csillag, Rósa (Füzi, 74.), Forrai, Usvat - Polonkai (Szilágyi, 80.), Détári

2. perc: jobb oldali szöglet után Bondarenko 8 méterről alig fejelt mellé.
    22. perc: Kondora kapott jó labdát Baranyitól, kissé kisodródva, 6 méterről lőtt, Koszta azonban hárított.
    31. perc: bal oldali szöglet után Nagy 7 méterről fejelt, a gólvonalon álló Usvat mentett.
    38. perc: Baranyi ugrott ki a jobbösszekötő helyén, 12 méteres lövését Koszta biztosan védte.
    39. perc: Novák beadását Baranyi 6 méterről perdítette kapura, Koszta bravúrral a kapufára tenyerelte a labdát.
    52. perc: Détári 20 méteres szabadrúgását biztosan védte Vadon.
    53. perc: Gerliczki nagy helyzetben Pompert lőtte fejen, a vendégek játékosát ápolni is kellett.
    57. perc: Usvat beadását Détári 6 méterről fejelte kapura, Vadon bravúrral védett.
    85. perc: Kondora lőtte előre a labdát, Bondarenko és Pomper összeütközött, a labda Szabó elé került, aki 14 méterről a kifutó Koszta mellett lőtt a jobb alsó sarokba (1-0).

A kellemetlen, orkánszerű szélben mindkét oldalon több helyzet is akadt, a hazaiak kis szerencsével, de nem érdemtelenül szerezték meg a három pontot.