Haladás-Milos - III. Kerület FC-Auto Trader 5 : 1 19:00

2019.01.01, 13:17
    Szombathely, 1999. április 17., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 25. fordulójában:

Haladás-Milos - III. Kerület FC-Auto Trader 5-1 (3-1)

Szombathely, 3500 néző, V: Dubraviczky
    gólszerzők: Balassa (15.), Bonchis (24.), Tóth M. (27., 58. - 11-esből, 83. - 11-esből), illetve Juhos (42.)
    kiállítva: Fehér (37.), illetve Vincze G. (83.)
    sárga lap: Kocsis (12.), Balog (50.), Zugor (66.), illetve Kovács N. (9.), Vincze G. (34., 83.), Filó (37.)
    cserék: Kovács S. helyett Nagy Cs. (55.), Kocsis helyett Árgyelán (55.), Jakoba helyett Jovanovics (73.), illetve Gáspár helyett Kuti (50.), Pálfi helyett Lendvai (55.), Tordai helyett Sági (75.)

Haladás:
    Takács - Zugor, Balassa, Tóth P. - Bonchis, Kovács S., Tóth M., Balog - Fehér, Jakoba, Kocsis

III. Kerület:
    Kiss Sz. - Gáspár - Kovács N., Gál, Pálfi - Tordai, Lázár, Vincze G., Filó - Juhos, Wukovics

15. perc: Bonchis bal oldali szögletrúgása után a középre ívelt labdát Balassa 7 méterről fejelte a hálóba (1-0).
    24. perc: Bonchis középen vezette fel a labdát, majd 18 méterről hatalmas lövést küldött a kapu bal oldalába (2-0).
    27. perc: Bonchis átadása után Tóth M. a jobbösszekötő helyén
    lépett ki és 8 méterről a bal felső sarokba lőtt (3-0).
    34. perc: Balog szabadrúgása után Kovács S. kapta meg a labdát és 6 méterről a felső kapufát találta el.
    42. perc: Filó lefejelte a labdát Juhos elé, aki 11 méterről a kapu közepébe lőtt (3-1).
    58. perc: Kuti a 16-oson belül az alapvonal közelében buktatta Nagy Csabát. A megítélt 11-est Tóth M. a kapu jobb oldalába lőtte (4-1).
    67. perc: Wukovics 18 méteres lövése a jobb felső kapufáról vágódott vissza.
    83. perc: Nagy Cs. ugrott ki ismét a jobb oldalon, elhúzta a labdát a kifutó Kiss Sz. mellett, majd kapura ívelt. Vincze G. azonban kézzel elütötte a labdát. Ismét 11-es! A III. kerületi játékos ezért a mozdulatáért ismét sárga lapot kapott, s mivel ez volt a második, kiállította a bíró. A 11-est Tóth Miklós a jobbra mozduló Kiss Sz. mellett a kapu bal oldalába lőtt (5-1).

A sokkal lendületesebben és határozattabban játszó Haladás ilyen különbséggel is megérdemelten nyert a lelkesen küzdő, de a kapura nem sok veszélyt jelentő vendégek ellen.