Nyírség-Spartacus FC - III. Kerület FC-Auto Trader 3 : 3 15:00

2019.01.16, 11:47
    Nyíregyháza, 1998. március 20., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 21. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - III. Kerület FC 3-3 (2-0)
    Nyíregyháza, 5000 néző, V: Sápi

gólszerzők: Azoitei (35.), Szabó (42.), Nagy (90.), illetve Juhos (65.), Tordai (72.), Wukovics (87.)
    kiállítva: Markovics (76.)
    sárga lap: Kirchmayer (44.), Szatke (63.), Ács (64.), illetve Lázár (5.), Tordai (50.), Vincze (69.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Ács, Markovics, Szatke, Nagy - Bessenyei (Kondora, 61.), Szabó, Gradinariu (László, 81.), Karkusz - Azoitei, Kirchmayer (Márkus, 66.)

III. Kerület:
    Kiss - Vincze - Gál, Gáspár, Filó - Kovács (Ughi, 64.), Tordai, Lázár (Gyura, 64.), Kilik - Wukovics, Juhos (Sági, 85.)

35. perc: A vendégkapu előtt pattogó labdára Azoitei csapott le, és 8 méterről lőtt a hálóba (1-0).
    42. perc: Azoitei balról adott be, az érkező Szabó 5 méterről fejelt a kapuba (2-0).
    65. perc: Lesgyanús vendégakció végén Juhos elhúzta a labdát Celeszki mellett, majd 6 méterről az üres kapuba gurított (2-1).
    72. perc: Tordai 25 méteres lövése a bal alsó sarokba gurult (2-2).
    76. perc: A hazaiak kapusa szabadrúgáshoz készült, közben Markovics meglökte Juhost, aki elesett, Sápi kiállította a hazaiak középhátvédjét.
    87. perc: Wukovics lépett meg Ács mellett, a kifutó Celeszki is kicselezte, és 7 méterről a kapuba lőtt (2-3).
    90. perc: Egy hazai beívelés nyomán Filó hibáját Nagy használta ki, és 8 méterről egyenlített (3-3).

Érdekes mérkőzést láthattak a nézők, mindkét csapat győzelmet engedett ki a kezéből.