Gázszer FC - Vác FC-Zollner 1 : 0 16:00

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 10:44
    SÁRGA LAP: Füle (Beköt buktatta hátulról) a 21., Dvéri (Romaneket húzta vissza) a 24., Medvid (Vojtekovszkiba „szállt bele”) a 65., Simek (Kaszát buktatta) a 87. percben

Nemzeti Sport
    1999.03.14.

2019.01.17, 12:19
    Az MTI nem jelzi Medvid lapját.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2019.01.17, 12:18
    Akasztó, 1999. március 13. szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 20. fordulójában:

Gázszer FC - Vác FC-Zollner 1-0 (1-0)
    Akasztó, 1000 néző, V: Szabó J.

gólszerző: Dvéri (40.)
    sárga lap: Dvéri (25.), Simek (88.), illetve Füle (21.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai - Dulics, Bekő - Simek, Urbonas, Dvéri, Korol, Medvid - Földes (Király, 65.), Tiber

Vác:
    Hámori - Nagy - Kasza, Nyikos - Vojtekovszki, Romanek, Vén (Kriska, a szünetben), Bábik (Krezsák, 68.), Kovács - Horváth, Füle

6. perc: Vojtekovszki ugrott ki, de megijedt az elévetődő Kövesfalvitól.
    40. perc: Tiber kiugrott a bal oldalon, középre gurított labdáját Dvéri először a kapusba lőtte, második kisérletre azonban már az öt és felesről a jobb alsó sarokba gurított (1-0).
    48. perc: Földes futott el a jobbösszekötő helyén, begurított labdáját Tiber a rövid sarokba próbálta pörgetni, de Hámori bravúrral védett.
    50. perc: Kovács megforgatta védőjét, de ballal, az ötös sarkáról fölé bombázott.
    57. perc: Földes futott el a jobb oldalon, Hámori azonban felszedte a beadott labdát Tiber elől.
    60. perc: Tiber ugrott ki középen egy lecsorgó labdával, de 13 méterről leadott lövését Hámori vetődve védte.
    84. perc: Füle átadása után Horváth csavarta a kapu bal oldala felé a labdát, Kövesfalvi nagy bravúrral védett.
    87. perc: Tiber ugrott ki a bal oldalon, de Hámori ezúttal is hárított.

A Gázszeré lett ugyan a három pont, de a döntetlen jobban megfelelt volna a látottaknak.