Gázszer FC - Diósgyőri FC 1-0 (1-0)
    Székesfehérvár, 4000 néző, V: Vágner

gólszerző: Bekő (26.)
    sárga lap: Földes (74.), Lőrincz (76.), illetve Kis R. (57.), Buliga (61.)
    cserék: Salaczki J. helyett Bukva (70.), Puskás helyett Vincze (73.), illetve Domokos helyett Jakab (a szünetben), Kovács T. helyett Turóczi (89.)
    jók: Bekő, Kövesfalvi, Szalai, illetve Téger, Nota

Gázszer:
    Kövesfalvi - Lőrincz, Szalai, Salacz Z. - Salacz J., Árki, Puskás, Bekő, Medvid - Földes, Tiber

Diósgyőr:
    Nota - Volár, Földvári, Téger - Buzás, Kis R., Kovács T., Buliga, Kákóczi - Domokos, Kulcsár

A mérkőzés előtt egyperces gyászszünetet tartottak a kedden, életének 48. évében elhunyt egykori fehérvári kapus, Paulusz György tiszteletére.

Az első percben Tiber beadása kipattant a védőkről, Árki 11 méterről ismételhetett, Nota azonban bravúrral kiütötte a labdát. A 26. percben egy ártatlannak tűnő szögletrúgásból szerzett vezetést a hazai együttes. Földes ívelt be a bal oldalról, a vendégvégők röviden mentettek és Bekő a 16-os vonaláról, középről, kapásból ballal lőtt a bal felső sarokba (1-0).

Néhány veszélyes támadást vezettek a hazaiak, főleg Medvid révén a bal oldalon, ezeket azonban a csatárok rendre elhibázták. A 72. percben egyenlíthettek volna a vendégek, Kis R. lépett ki a fehérvári védők gyűrűjéből, de 12 méterről a kapu mellé lőtt.

A két újonc együttes kiegyenlített játékából azzal került ki a Gázszer győztesen, hogy Bekő egy jól eltalált lövésével gólt lőtt.