Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Gázszer FC 1 : 2 17:00

Zalahús ZTE FC - Gázszer FC 1-2 (0-1)
    Zalaegerszeg, 10 000 néző, V: Kiss G.

gólszerzők: Casoltan (90.), illetve Földes (38., 70.)
    sárga lap: Csóka (8.), Casoltan (12.), Szőke (78.), illetve Nagy L. (28.), Lőrincz (65.)
    csere: Szabó I. helyett Németh (46.), Kámán helyett Szabó II. (72.), Gaál helyett Kovács N. (80.), illetve Nagy L. helyett Vincze (63.), Bekő helyett Bukva (84.), Földes helyett Puskás (87.)
    jók: Casoltan, illetve Földes, Kövesfalvi, Tiber

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I., Molnár B., Gaál - Szőke, Csóka, Arany, Casoltan - Sebők, Kámán

Gázszer:
    Kövesfalvi - Lőrincz, Szalai, Bekő, Salacz Z. - Salacz J., Árki, Nagy L., Medvid - Földes, Tiber

A 8. percben Tiber 17 m-es lövését biztosan fogta Vlaszák. A 13. percben Salacz Z. ugratta ki Tibert, aki a bal kapufára lőtt. A 20. percben Salacz J. lövése a sorfalról vágódott szögletre. A 30. percben Casoltan nagy helyzetben cselezett és szerelték. A 38. percben megszerezte vezetését a vendégcsapat: Medvid futott el a bal oldalon, beadásakor Szabó I. lyukat rúgott, a labda Földes elé került, aki 10 m-ről a hosszú sarokba lőtt (0-1).

Az 52. percben Sebők tálalt Kámán elé, aki éles szögből mellé lőtt. Az 56. percben egy bal oldali szögletet követően Németh a léc fölé fejelt. A kitámadó ZTE mellett a 70. percben bebiztosította győzelmét a vendégcsapat. Bekő indította Földest, aki lefordult védőjéről és a tehetetlen Vlaszák mellett a jobb sarokba gurított (0-2). A 75. percben Arany 30 m-es szabadrúgását ütötte ki Kövesfalvi. A taktikusan játszó Gázszer megérdemelten nyert a hazaiak ellen. A 90. percben Szőke jobb oldali beadását Casoltan fejelte a jobb sarokba (1-2).