Gázszer FC - Tiszakécskei FC 3-1 (3-0)
    Székesfehérvár, 1500 néző, V: Szarka

gólszerzők: Árki (2.), Bekő (12., 29.), illetve Nedelea (50.)
    sárga lap: Árki (59.), illetve Major (49.)
    csere: Nagy L. helyett Puskas (56.), Bekő helyett Vincze (86.), illetve Szántó helyett Thaly (39.), Bánföldi helyett Török (46.), Major helyett Unyatinszki (62.)
    jók: Bekő, Tiber, Szalai, illetve Nedelea, Barna

Gázszer FC:
    Kövesfalvi - Lőrincz, Szalai, Salacz Z. - Salacz J., Árki, Nagy Lajos, Bekő, Medvid - Földes, Tiber

Tiszakécskei FC:
    Tóth - Barna, Izsák, Muzsáki - Molnár, Major, Nagy L., Bánföldi, Szántó - Maczkó, Nedela

Nagy lendülettel kezdett a Gázszer, Földes baloldali beívelését Tiber kapásból 6 méterről a felső kapufára lőtte. Tiber ívelt be szögletet, amelyet Árki 3 méterről a kapu jobb oldalába fejelt (1-0). Továbbra is a hazaiak támadtak többet, a 12. percben ismét Tiber lőtt be szögletet a jobb oldalról és Bekő 3 méterről a kapu bal oldalába fejelt (2-0). A 29. percben Földes a bal oldalon igen harcosan vezette fel a labdát átjátszotta őrzőjét és beadását Bekő 8 méterről lőtte a kapu közepébe (3-0).

A szünet után meglepetésre lényegesen bátrabb támadójátékot produkált a Tiszakécske. A Gázszer nem tudta megismételni első félidei játékát, lassan, körülményesen szőtték támadásaikat és ezeket már könnyűszerrel hárították a vendégvédők.

Első félidei jó helyzetkihasználásával megérdemelten győzött a Gázszer.