Kispest-Honvéd FC - Gázszer FC 2 : 0 14:30

Kispest-Honvéd FC - Gázszer FC 2-0 (1-0)
    Bozsik-stadion, 3000 néző, V: Tóth V.

gólszerzők: Mátyus (27.), Bárányos (61.)
    sárga lap: Borgulya (22.), illetve Medvid (23.), Salacz Z. (33.)
    csere: Borgulya helyett Baranyi (56.), Kovács B. helyett Farkas (69.), Csertői helyett Touati (88.), illetve Árki helyett Puskas (55.), Salacz J. helyett Kovács K. (70.)
    jók: Bárányos, Mátyus, illetve Kövesfalvi

Kispest-Honvéd FC:
    Vezér - Mátyus - Csábi, Hahn, Calin - Urbányi, Dubecz, Bárányos, Kovács B. - Csertői, Borgulya

Gázszer FC:
    Kövesfalvi - Szalai - Lőrincz, Salacz Z. - Salacz J., Nagy L., Vincze G., Árki, Medvid - Földes, Tiber

Negyedóra elteltével lőtt először kapura az erős széltől támogatott Honvéd, de Kövesfalvi védte a 18 méteres próbálkozást. A 23. percben közvetett szabadrúgáshoz jutott a Honvéd a Gázszer 16-osán belül, de Mátyus erős lövését a rövid felső saroknál védte a vendégek kapusa. A 27. perc meghozta a Honvéd vezető gólját. Jobb oldali szabadrúgást követően a beívelt labdát Mátyus öt méterről fejelte a kapu jobb oldalába (1-0).

A 31. percben Calin lőtt 18 méterről, de Kövesfalvi bravúrral hárított.

Végeredmény: A Gázszer vezette a második játékrész első támadását, amelynek során Földes lépett ki a védők közül, de 12 m-es lapos gurítása Vezérről szögletre pattant.

A 61. percben Bárányos a jobb oldalon kapott labdát senkitől sem zavartatva bevezette azt a tizenhatosra és 14 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (2-0). A Gázszer egyetlen valamire való gólhelyzetét Tiber szabadrúgása jelentette, ám a csatár a felső kapufára csavarta a labdát.

A magabiztosabban játszó Honvéd megérdemelten tartotta otthon a három pontot.