Debreceni VSC-Epona - MTK FC 1 : 0 13:00

sárga lap: Szabó (37.), Gojan (72.), Dombi (76.), illetve Halmai (54.), Csábi (83.)
    jók: Gojan, Pető, Sándor, Ilea, illetve Halmai, Madar, Molnár

DVSC:
    Nagy Z. - Gojan - Vadicska, Pető - Dombi, Szabó, Sándor, Ulveczki (Sira, 80.), Szatmári (Madar T., 65.) - Djurisic (Bodnár, 68.), Ilea

MTK:
    Babos - Csábi - Molnár, Kuttor, Szekeres - Farkasházy, Halmai, Madar, Illés - Kenesei (Egressy, 73.), Preisinger (Csertői, 46.)

A 11. percben Kenesei ügyes labdaátvétel után kicselezte Gojant, így egyedül vezethette Nagyra a labdát, ám lövés helyett Preisingerhez akart passzolni, Pető az utolsó pillanatban szögletre mentett. Tíz perccel később Farkasházy jobb oldali beadását Nagy ütötte el Preisinger elől, a kipattanót Madar egyből kapura lőtte, a debreceni hálóőr vetődve, bravúrral védett.

Az 53. percben Szabó jobb oldali beadását Szatmári fejelte kapura, ám a labdát Dombi nem érte el. A 85. percben az MTK 16-osán Sira vette át háttal a labdát, majd kapura fordult és ballal centikkel lőtt a jobb sarok mellé. Egy perccel később Madar bal oldali beívelése után minden hazai védőn átszállt a labda, majd Sira lábáról majdnem a kapuba pattant, Nagy bravúrral védett. A 90. percben Madar T. jobb oldali szögletét Ilea az ötösről védhetetlenül fejelte a bal sarokba (1-0).

Az önmagához képest gyengébben játszó MTK ellen a végig harcos erényeket csillogtató Debrecen az utolsó pillanatban szerzett góljával a mérkőzés összképe alapján nem érdemtelenül jutott a három ponthoz.