Debreceni VSC-Epona - Haladás VSE 3 : 0 14:00

gólszerzők: Ilea (45.p.), Arany (47.), Pető (82.)
    sárga lap: Ilea (80.), Magyari (89.), illetve Schneider (17.), Majoros (22.)
    jók: Gojan, Szatmári, Medvid, Ilea, illetve Bognár, Kovács, Fehér

DVSC-Epona:
    Horváth B. (Téglási, 88.) - Gojan - Pető, Sándor Cs., Szathmári - Dombi, Arany, Madar (Magyari, 88.), Medvid (Dobos, 89.) - Sándor T., Ilea

Haladás VSE:
    Kurucsai - Zugor, Tóth M., Bognár (Tóth L., 85.), Neudl - Schneider (Németh, 69.), Kovács S., Somfalvi, Majoros - Fehér, Negrau

A szinte nyáriasan meleg időben nagy lendülettel kezdett a hazai csapat, de Dombi, Sándor T. és Ilea sorra kihagyta a helyzeteket. A Haladás inkább védekezett, s előrevágott labdákkal próbálkozott - sikertelenül. A 35. percben Sándor Tamás elől a Haladás kapusa kivetődve mentett, a másik oldalon pedig egy perc múlva Fehér közeli perdítését Horváth B. lábbal mentette. A 45. percben szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, amit Pető végzett el, és a védők között a legmagasabbra emelkedő Ilea mintegy 8 méterről úgy fejelt a kapuba, hogy közben a labda Kurucsai kezét is érintette (1-0).

A második félidőben tovább tartott a hazaiak fölénye, és a 47. percben Arany közelről a bal sarokba gurított (2-0). Ez volt a DVSC 800. NB I-es gólja Fokozódott a debreceniek nyomása, Ilea 22 méteres szabadrúgása a jobb kapufa tövéről pattant ki, majd a 66. percben Sándor Tamás a kifutó Kurucsai fölött átemelte a labdát, de az a kaput is elkerülte. A 82. percben szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat Dombi felvágásáért, s Pető 22 méterről ,,megeresztett,, nagy erejű lövése a bal kapufa mellett középmagasan vágódott a hálóba (3-0).

A meglehetősen alacsony színvonalú mérkőzésen megérdemelten nyert a többet támadó s jobban játszó hazai együttes.