gólszerzők: Arany (29.), illetve Hajszán (28.), Jagodics (42.)
    sárga lap: Sándor Cs. (44.), illetve Hajszán (18.), Pető T. (34.), Kuttor (52.)
    jók: Gojan, Szathmári, Vadicska, Sándor T., illetve Jagodics, Miriuta, Hajszán, Csertői

Debreceni VSC:
    Horváth - Gaica, Gojan, Sándor Cs., Pető Z. - Dombi, Vadicska, Madar (Ilea 46.), Szathmári (Tóth Gy. 75.) - Sándor T., Arany

Győri FC:
    Végh - Kuttor, Jagodics, Pető T. (Lantai 58.), Radics - Ivanics (Herczeg 77.), Miriuta, Hajszán, Bordás - Csertői, Korsós

Nagy lendülettel kezdett a hazai csapat, Sándor Tamásnak és Dombinak volt lehetősége, utána viszont zömében csak a mezőnyben labdázgattak az ellenfelek. A 28. percben Hajszán a balösszekötő helyéről laposan a hálóba lőtt (0-1). Egy perc múlva Sándor T. kilépett a védők közül, Aranyhoz továbbított, aki nem hibázott (1-1). A győriek elsősorban Csertői és Miriuta rendkívül sokmozgásos játékával hívták fel magukra a figyelmet, ezzel szemben a hazaiak lényegesen kevesebbet mutattak tavaszi játékukhoz képest. A 42. percben Miriuta szögletét a védők közül Jagodics fejelte a hálóba (1-2). Ezt követően Vadicska a kapufát találta el.

A második félidőben a győriek nem hagyták kibontakozni a gyenge teljesítményt nyújtó hazaiakat, igaz, hogy sokszor a szerencse sem állt melléjük, mert Sándor T. kétszer is a felső kapufát - szinte ugyanazon a ponton - találta el szabadrúgásból.

A bentmaradásért küzdő, sokkal harcosabban játszó győriek két vállra fektették a korábbiakhoz képest gyengén teljesítő hajdúságiakat.