gólszerzők: Varga (21.), illetve Ilea (31.)
    sárga lap: Pintér (27.), Hajszán (32.), Kuttor (74.), illetve Ilea (69.), Dombi (76.)
    piros lap: Pintér (53.), illetve Ilea (73.)
    jók: Végh, Kuttor, Hajszán, illetve Gojan, Kondás, Dombi

ETO FC Győr:
    Végh - Radics, Pintér, Kuttor - Varga, Csertői, Hajszán, Mikóczi (Ignácz, 46.), Herczeg - Klausz, Popescu (Lázár, 55.)

Debreceni VSC:
    Horváth - Gojan, Kondás, Pető - Dombi, Sándor Cs. (Gracsov, 72.), Sándor T., Szatmári, Madar - Ilea, Buliga

A szombati mérkőzésnek a győriek számára volt nagyobb tétje, mivel a nemzetközi szerepléshez győzniük kellett volna. A Debrecen a várható hazai rohamokra felkészült, követő emberfogásos taktikát választva. Ezzel sikerült megkeseríteniük a győri támadók életét, akik csak ritkán kerültek az első negyedórában a vendégek kapuja elé. A 21. percben Mikóczi tört kapura, de a 16-os előtt buktatták. A szabadrúgást Hajszán legurította Vargának, aki a bal alsó sarokba lőtt (1:0). A 31. percben egyenlített a Debrecen. Ilea kapott a kaputól 10 méterre labdát, a partjelző lest jelzett, de a játékvezető tovább engedte a támadást, és a debreceni csatár a kapu jobb oldalába helyezett (1:1).

A szünet utáni első helyzet a debreceni Dombi előtt adódott, aki végigvezette a pályán a labdát, és 16 méterről nagy lövést eresztett el, de Végh a helyén volt. Az 53. percben Pintér második sárga lapja miatt a kiállítás sorsára jutott. Szorongatott a Győr, de a debreceni kontrák mindig veszélyt jelentettek. A 70. percben Dombit ötméteres lesről engedte el a partjelző, a kifutó Végh azonban bravúrral mentett. A lefújás előtti percben még egy gólt szereztek a győriek, de azt les miatt nem adta meg a játékvezető.

A több mérsékelt formában lévő játékost felvonultató Győr nem tudott mit kezdeni a szervezetten védekező és lelkes Debrecennel szemben, és így igazságos a pontosztozkodás.