Vasas SC - Budapesti VSC-Novép 2 : 0 16:30

Fáy u., 1200 néző. V.: Németh L.
    Gól: Galaschek (22. p. — 11-es- ből), Farkas (53. p. — öngól).
    Vasas: Babócsy — Juhár — Turbék, Mészöly, Pecha — Nagy T. (Szilveszter 68. p.). Kecskés, Sirinbekov — Zvara, Coco-Aires (Király 65. p.), Galaschek.
    BVSC-NOVEP: Erdélyi — Króner, Nahóczky, Iscsak, Morzsa (Borgulya 38. p.) — Szaveljev, Garas, Huszák (Rácz 58. p.), Farkas — Molnár, Gracsov.
    Negyedóra elteltével lassult az iram, kezdett hamvába halni a játék. A 22. percben Zvara kapott jó labdát, már a 16-oson belül járt, amikor Morzsa buktatta. A 11-est Galaschek értékesítette ( 1—0).
    A második félidőben, az 53. percben a kisodródott Coco-Aires amolyan reflexmozdulattal rúgta középre a labdát, Farkas meg kifelé akarta tolni, de befelé pattant (öngól — 2—0). A 84. percben ment kapura az első BVSC-lövés: Borgulya bombáját Babócsy szépen védte...
    Gyenge és helyenként kifejezetten unalmas mérkőzésen a Vasas viszonylag könnyen nyert.
    Jó: Sirinbekov, Mészöly, Zvara, Coco-Aires, ill. Erdélyi, Gracsov.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1992-04-21