2. avatar: fgymat
    2011.04.09, 15:19 (szerk.: 2018.01.23, 11:13)
    Győzelem, de gyenge játék a Béziers ellen
    1988.01.23. 19:54

1988. január 23. szombat (MTI) - Szombaton újabb előkészületi mérkőzést játszott a Franciaországban edzőtáborozó magyar labdarúgó-válogatott. Az ellenfél ezúttal a harmadosztályban szereplő (a gyorshírben hibásan másodosztály szerepelt) Béziers együttese volt, s mint arról Bálint László technikai igazgató az MTI-nek telefonon beszámolt, csapata 2:0 (2:0) arányú győzelmet aratott. A szakvezető azonnal hozzátette: ezen a mérkőzésen messze nem játszott olyan jól a válogatott, mint a korábbi mérkőzéseken, támadásban és védekezésben is sok volt a hiba, a játékosok képtelenek voltak az összpontosításra.

Bálint László elmondta: tizenhárom játékos jutott szóhoz, az első félidőben Andrusch - Kozma, Pintér, Keller, Cseh - Disztl L., Gyimesi, Kósa, Varga I. - Katona, Szabadi összetételű tizenegy játszott, a második játékrészben Andruscht Disztl P., Kozmát Farkas váltotta. A gólokat Katona, illetve Szabadi lőtte. Kedden Nizzába utazik a válogatott, a Nice ellen folytatja mérkőzéssorozatát.