2023.06.06, 09:24
    Saarbrücken válogatott:
    Wollbold (SC Saar) - Ballarin (SC Saar), Siegling (Fussball Verein) - Schmidt (Fussball Verein), Kröninger (SC Saar), Block (SC Saar) - Wiese (SC Saar), Werndel (SC Saar), Schaffer (SC Saar), Haun (Fussball Verein), Jochun (Fussball Verein).
    38\' Molnár kiáll.
    Cserék: II. félidőre - Fogl II. helyett Grósz, Obitz helyett Fogl III., Opata helyett Tóth, Gutmann helyett Hajós, Molnár helyett Blum, Hirzer helyett Eisenhoffer, Jeny helyett Weisz.
    Haun helyett Zeimet (Fussball Verein).
    Gól: 1:0 Sieglig öngól 4\', 2:0 Hirzer 24\', 3:0 Braun 40\', 4:0 Eisenhoffer 52\', 5:0 Eisenhoffer 54\', 5:1 Joachum 72\', 6:1 Braun 77\', 7:1 Eisenhoffer 79\'.

2. avatar: Zsorzsinju
    2023.06.06, 08:51
    Olimpiai csapatunk 7:1 arányban legyőzte Saarbrückent
    3:0-ás félidő után teljesen megújított csapattal fejeztük be a meccset — Hirzer megsérült, Molnár kiállt — Góljaink közül az első öngól volt, a továbbiakat Hirzer, Braun, Eisenhoffer, Eisensoffer, Braun és újra Eisenhoffer lövi — A németek gólja védelmi hibánkból eredt — A meccset a beállott sötétség miatt a II. félidő 35. percében befejezték — Mandl jobbszélsőt játszott a második félidőben — Csatársorunk volt a csapat legjobb része, főleg Opata, Hirzer és Jeny — Orth mint half elsőrangút nyújtott — Biri tökéletesen megfelelt.

A saarbrückeni meccsről kiküldött tudósítónk, Mamusich Mihály dr. főmunkatársunk következő távirata számol be: Saarbrüeken, május 22. A nagy meleg miatt meglehetősen későn, este 7 órakor lépett a közönség elé a Sportclub Saar pályáján a magyar tizenegy, hogy megütközzék a saarbrückeni válogatottal.

3. avatar: Zsorzsinju
    2023.06.06, 08:36
    Május 22-én volt a mérkőzés.

Legerősebb olimpiai csapatunk játszik ma Saarbrückenben — A Nemzeti Sport kiküldött főmunkatársának távirata — Saarbrücken,május 21.Megérkeztünk Saarbrückenbe. Ünnepélyes fogadtatás. Vezetőség próbagaloppnak tekinti a mérkőzést. A legerősebbnek tartott csapatunk áll ki: Biri — Fogl II., Mandl — Orth, Gutmann, Obitz — Braun, Molnár, Opata, Hirzer, Jeny. Mamusich.

4. avatar: fgymat
    2009.12.30, 13:47
    Nem a válogatottra, hanem a mérkőzésre vonatkozik az "alkalmi" jelző. Ekkor utazott ki a magyar csapat a párizsi olimpiára, valószínűleg nem volt tervezve a meccs, csak adódott egy alkalom és kiálltak a Saarbrücken ellen. "Az MLSz csapatának" pedig, azért írtam, mert ezen a néven léptek pályára.

5. avatar: Ailton
    2009.12.30, 13:23
    ezt a meccset egy könyvben én is megtaláltam, de ott Magyarország A-nak írták, mert ezzel egy-időben egy B válogatott is külföldön túrázott

6. avatar: fgymat
    2009.12.30, 13:15
    A meccs úgynevezett "alkalmi mérkőzés" volt, a helyszín Saarbrücken, a stadion nem ismert.

Dr. Földessy János: A magyar válogatott futballisták könyve