Ferenczvárosi TC - MAC 2 : 0

1. avatar: erdosor
    2018.09.20, 13:29 (szerk.: 2018.09.20, 20:02)
    Üllői-út. — Biró: Nyúl.

Kezdés után kis ideig a MAC van frontban, de már a 6. percben Nikolsburger éles lövése kerül a MAC kapu mellé. Sorozatos FTC támadások után a 25. percben Pataky okos passzából a fedezetlenül álló Schwarz kapásból 8 méterről védhetetlen gólt lő. A 37. percben Pataky kitör, de szorítják és közeiből mellé lő.
    Szünet után állandóan az FTC van frontban, a góllövést azonban nem ambicionálja eléggé. A 20. percben Tóth szabadrúgásából Pataky gyönyörű gólt fejel. Fehér elvetés közben felbukott. A mérkőzés sötétben ért véget. Kornerarány 5:2 az FTC javára.
    Jól bíráskodott Nyúl.

FTC: Csajka—Takács, Hungler II.—Szabó, Cbitz, Blum—Héger, Schwarz, Pataky, Nikolsburger, Tóth.
    MAC: Fehér—Jancsár, Szaffka— Omelka, Kocsis, Weiner—Imrédy, Zsáry, Simon, Szalay, Boldog.