Ecker-Stadler FC - Vasas Danubius Hotels 1 : 3 19:00

Ecker-Stadler FC - Vasas Danubius Hotels 1-3 (1-1)

gólszerzők: Borgulya (6.), illetve Galaschek (36.), Maczó (60.), Hámori (76.)
    sárga lap: Resko (28.), Kovács Zs. (51.), illetve Váczi (23.), Maczó (89.)
    jók: Jeremejev, Borgulya, Kertész, illetve Hámori, Galaschek, Aranyos, Maczó

Ecker-Stadler FC:
    Nagy G. - Schultz, Resko, Korol, Kertész J. - Kovács Zs. (Murai 74.), Molnár Z., Jeremejev, Nagy S. (Hleba 57.) - Holló (Farkas T. 61.), Borgulya

Vasas DH:
    Gróf - Herczeg, Juhár, Geress, Aranyos - Mónos (Maczó 29.), Váczi, Galaschek, Szilveszter - Hámori (Koltai 85.), Pál (Gricajuk 90.)

A 6. percben Kertész a bal oldalról hátrafelé mozgás közben a 16-os vonalától kiugró Borgulya elé ívelt, aki hét méterről a hosszú sarokba lőtt (1-0). A 36. percben egy Vasas-szögletet követően Galaschek érkezett jó ütemben, és fejjel az elmélázó Nagy G. mellett a kapuba továbbította a labdát (1-1).

A 60. percben ismét szöglet után teremtett veszélyt a Vasas, s egy kavarodás végén Maczó 13 méterről nagy erővel lőtt a léc alá (1-2). A 76. percben Pál - Hámori - Maczó volt a labda útja, Maczó középre gurított, Hámori pedig 12 méterről gyönyörű mozdulattal a hosszú sarokba csavart (1-3).

A Stadler lendületesen kezdett, korai vezetése kicsit megrogyasztotta az angyalföldieket, akik a kihagyott helyzetek után a félidő vége előtt tíz perccel megérdemelten egyenlítettek. A második félidőben aztán már végképp megmutatkozott, hogy melyik a jobbik csapat. A Vasas ebben a játékrészben egyértelműen ellenfele fölé nőtt. Közepes színvonalú mérkőzésen, rengeteg kihagyott helyzet után igazságos eredmény született.