Szombathely, 6000 néző, V: Márton S.

gólszerzők: Kovács S. (57.), Plókai M. (78.), illetve Lévai (23.)
    sárga lap: Varga K. (67.), illetve Kriska (26.), Schwarcz (28.), Kasza (35.)
    piros lap: Kriska (52.)
    csere: Horváth A. helyett Nagy Cs. (57.), Fehér helyett Király E. (57.), Plókai M. helyett Balassa (78.), illetve Andrássy helyett Bánföldi (59.), Kovács P. helyett Sándor (81.)
    jók: Baumgartner A., Kovács S., Plókai M., illetve Nagy T., Schwarcz, Andrássy

Kezdőcsapatok:

Haladás VFC:
    Németh - Varga K., Tóth M., Gabala, Horváth A. - Baumgartner, Kovács S., Vidóczi, Balogh - Fehér, Plókai M.

Vác FC:
    Halász - Lévai, Nagy, Kovács P. - Kriska, Vojtekovszki, Schwarcz, Kasza, Boda - Andrássy, Horváth P.

Az első negyedóra meddő hazai fölény jegyében telt el. Amint az várható volt, a Vác védekezésre rendezkedett be, megszállta 16-osa előterét, és így hiába próbálkoztak a hazai támadók, nem boldogultak a tömör védőfallal. Negyedóra elteltével kissé engedett szorításából a Haladás, ami kedvezett a váci együttesnek, mert a vendégek meg tudták szerezni a vezetést. A 23. percben Nagy Tibor kapu elé ívelt labdáját az előre lopakodó Lévai nyolc méterről fejelte a jobb alsó sarokba (0-1). Ezután nagyobb sebességre kapcsolt a hazai együttes, a széleken is több támadást vezetett. Ezek már sokkal veszélyesebbek voltak a korábbiaknál, de hiába voltak a próbálkozások, a csatároknak nem sikerült betalálniuk a váci kapuba.

Szünet után változatosabb lett a játék képe. A váciak is bátrabban támadtak, de az 52. percben bekövetkezett kiállítás után az emberelőnyt a Haladásnak sikerült kihasználnia. Az 57. percben Kovács S. a lesre játszó váci védők között nagyszerűen kilépett és 11 méterről a kapu közepébe lőtt (1-1). Ezután még nagyobb lendülettel rohamozott a hazai csapat, minden erejét latba vetve harcolt a győztes gól megszerzéséért. Ez a 78. percben sikerült is, amikor Kovács E. a jobb oldalon lefutotta a tétovázó váci védőket, majd laposan középre lőtt, és a jó ütemben érkező Plókai M. hat méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt (2-1). Ezután továbbra is a hazai csapat játékosai előtt adódtak helyzetek, de az eredmény már nem módosult.

A második játékrészben alakult ki igazán nagyszerű küzdelem, amikor mind a két csapat nyílt sisakkal játszott, de az emberhátrány visszavetette a váciakat, és ez a hazaiak győzelmét hozta.