Vasas Danubius Hotels - Ilzer-Stadler FC 2 : 0 14:00

Vasas Danubius Hotels - Ilzer-Stadler FC 2-0 (0-0)
    Fáy utca, 4000 néző, V: Piller

gólszerzők: Galaschek (68., 11-esből), Hámori (71.)
    sárga lap: Tóth A. (56.)
    csere: Zombori helyett Kuntic (57.), illetve Bocsan helyett Lázár (a szünetben), Kun helyett Károlyi G. (74.), Kovács helyett Ciprian (81.)
    jók: Váczi, Juhár, illetve Korol, Schultz

Vasas Danubius Hotels:
    Végh - Mónos, Tóth, Juhár, Aranyos - Szilveszter, Galaschek, Váczi, Zombori - Hámori, Pál

Ilzer-Stadler:
    Kiri - Korol - Schultz, Molnár, Vincze - Farkas, Resko, Kovács - Bocsan, Kun, Károlyi R.

Az első negyedórában a Vasas enyhe mezőnyfölényre tett szert, a 17. percben Váczi 18 m-es lövése alig szállt mellé. A következő 15 percben mezőnyjátékot láthatott a közönség, majd a 33. percben Váczi 14 m-ről, estében lőtt kapura, Kiri a kapu fölé ütötte a labdát. A szögletet követően Galaschek visszafejelt labdáját Mónos nagy helyzetben a védőkbe lőtte.

A második félidő elején az angyalföldiek beszorították a vendégcsapatot, de a támadások ekkor még nem hoztak eredményt. A 64. percben Mónos 20 m-es lövését szögletre tisztázta a Stadler kapusa. Három perccel később a védők közül kilépő Hámorit Vincze és Schultz akasztotta. A megítélt büntetőt Galaschek a kapu bal oldalába helyezte (1-0). A hazai csapat továbbra is támadásban maradt, s a 71. percben növelte előnyét. Váczi jobboldali beadását Hámori 5 m-ről fejelte a kapuba (2-0). A Stadler csak öt perccel a befejezés előtt veszélyeztette komolyan Végh kapuját, a csereként beállt Lázár lövése alig szállt kapu mellé.

A tabella élcsoportjában található Vasas közepes teljesítménnyel győzte le a sereghajtó akasztói csapatot.