MTK Hungária - Vác FC-Zollner 3 : 0 17:00

MTK Hungária FC - Vác FC-Zollner 3-0 (2-0)

gólszerzők: Kenesei (11., 19.), Preisinger (86.)
    sárga lap: Vörös (70.), illetve Andrássy (18.)

MTK:
    Babos - Fehér, Kuttor, Szamosi, Kovács H. (Vörös, 69.) - Erős, Halmai, Illés - Madar (Kincses, 88.), Kenesei K., Egressy (Preisinger, 62.)

Vác:
    Hámori - Kasza, Kovács P., Nagy T., Kádár - Vojtekovszki, Bábik, Vén, Romanek (Boda, a szünetben) - Andrássy (Sipeki, 71.), Rob (Ivitz, 60.)

3. perc: Kenesei K. 16 m-es, jobb sarokra tartó ballábas lövését Hámori vetődve tolta szögletre.
    11. perc: Illés és Kenesei K. keverte meg a váci védelmet, kétszer is kényszerítőztek egymással, a második után Kenesei K. ballal elegánsan a bal felső sarokba emelt (1-0).
    19. perc: Andrássy buktatta a 16-os vonala előtt az előretörő Fehért. A szabadrúgást Kenesei K. a bal felső sarokba csavarta, Hámori mozdulatlanul szemlélte a lövést (2-0).
    34. perc: Nagy tűzijáték alakult ki a váci kapu előtt: előbb Kenesei K. bombája pattant ki Hámoriról, majd Halmai lövése ment el centiméterekkel a jobb kapufa mellett.
    52. perc: Fehér indította a jobbszélen Madart, a szélső egyből középre adta a labdát, amit Kenesei K. az ötösről fölé fejelt.
    86. perc: Egy jobboldali MTK-támadást követően a beívelt labdát Preisinger 8 m-ről a tehetetlen Hámori mellett a kapuba fejelte (3-0).
    87. perc: Az iménti gólszerző rögtön ismételhetett volna, ezúttal Illés beadása találta üresen, de Hámori kapus kezébe fejelt.

Az MTK megérdemelten tartotta otthon a három pontot a rendkívül gyengén játszó, sereghajtó Vác ellen.