Aqvital FC Csákvár - Szentlőrinc SE 1 : 2 17:00

2021.04.20, 20:56 (szerk.: 2021.04.20, 20:58)
    Az első gólnál az MLSz adatbankja nem jelzi a 11-est, az aqvitalfc beszámoljában azonban ez szerepel:
    41. perc: Tőkés Róbert asszisztens nagyon lemaradt, Matic méteres lesről indulva betört a tizenhatoson belülre, ahol Posztobányi becsúszva buktatta. A játékvezető büntetőt ítélt és Posztobányi sárga lapot kapott..
    42. perc: A vendégek büntetőjét Torvund értékesítette, 0-1.

ugyanez a szentlorincse.hu-n:
    42. perc: Maticsot buktatta Posztobányi a 16-oson belül, Nagy Norbert játékvezető tizenegyest ítélt. A büntetőt Torvund végezte el, aki higgadtan a bal sarokba lőtt (0-1).

A második gólt az MLSz adatbankja Ujvárosi Ádámnak adja, az aqvitalfc beszámoljában azonban ez szerepel:
    57. perc: Matic bal oldali szöglete után nem tudtak felszabadítani a hazai védők, a tizenegyes pontnál pattogó labdát Torvund félfordulatból, ballal a bal felső sarokba bombázta, 0-2.

57. perc: Matics szöglete után nem tudtak felszabadítani a hazai védők, a labda Ujvárosi elé került, aki 11 méterről a bal felső sarokba talált (0-2).