Pécsi MFC - Szentlőrinc SE 2 : 0 19:00

2020.09.12, 11:58
    A 85. percben Vas László, a hazaiak edzője is lapot kapott, a 95.percben pedig a vendégek edzője, Marian Sluka szintén lapot kapott.

2020.08.30, 19:24
    Nem marad el a Szentlőrinc elleni hazai mérkőzés.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni szurkolóinkat és a közvéleményt arról, hogy klubunk is érintetté vált a koronavírus kapcsán, ezért az ÁNTSZ-szel, illetve a megfelelő hatóságokkal közösen kontaktkutatást végeztünk. A negatív Covid-19 teszteket követően a szakhatóságokkal együtt arra az álláspontra jutottuk, hogy a vasárnap 19:00 órakor kezdődő Szentlőrinc elleni NB II-es hazai mérkőzést megrendezzük. A mai találkozón is mindenki vigyázzon magára. Kérjük, mellőzzék a játékosokkal való érintkezést. Klubunk szeptember 1-től a játékosok és az alkalmazottak védelme érdekében fokozott intézkedéseket vezet be a Stadion utcai klubházban, illetve a további sportlétesítményeiben. Ennek részleteiről később adunk pontos játékoztatást.