GÓLLÖVŐK:2. FÉLIDŐ :PINTE ,KRISTON, PINTE

TABELLAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
    TABELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

Qrva jók voltunk! Kristonban kellemesen csalódtam, ezentúl megígérem, hogy nem szidom többé szegény Atit.
    Horváth Peti megint megmutatta, hogy is kell focizni a FRADIBAN, Pinte teljesítménye pedig kiemelkedik a magyar élvonalból.
    Ami a vízilabdameccsen történt, az egyszerűen felháborító. Gusztustalan, hogy a pénz, a hatalom ilyen módon befolyásolhat egy mérkőzést.

naaaaa
    az első félidőben 30 percig igen élvezetes volt a meccs, utána csak azért tünt gyengébbnek, mert nagyon nyomott a Vasas

Idevágó meccs utáni kis "szösszenet":
    Pacsizás közben vki odaszólt Lipcseinek: "Azt azé be kellett vólna lőni az első félidőbe!"
    Lipcsei rövid válasza: "Há be, a k**va annyát!" smiley)

Ne bántsd már szegény Kristont! smiley Láthattad: Megtáltosodott a "Paripa"! A meccs után fülig ért a szája, még nem láttam embert így örülni. Ennyit megérdemelt szegény ember. Legalább el lehet adni, ha játszik néha...
    Egyébként meg, ki más játszhatna azon a poszton, ha a Pinte most mindig előrébb fogja nyomni?! (Ezzel persze nem azt akartam mondani, hogy Ő jó játékos lenne...)
    Hajrá FRADI!!!!!!!!

Gratula a csapatnak, meg Csank Jánosnak, aki bizott Kristonban.
    Egyébként nagyon jól játszott a meccsen védö feadatokat is kapó Gera/Gerzson/ .

Nagyon jól összerakott csapat játszott tegnap.
    Az elején szerencsénk is volt, de a Nagy Norbi ott a baloldalon kilogott, azért is játszott ott kicsit visszavonva Gera, hogy megakadályozza, hogy átjátszák Nagy Norbit.

Egy dolognak különösen örülök a csapatösszeállítás kapcsán; nevezetesen, hogy Csank nem csinált presztízs-kérdést az ominózus Pinte-nyilatkozatból, és engedte feljebb játszni Attilát.
    Ami pedig még inkább dícséretes:
    Attila bebizonyította, hogy profi játékos és nemcsak a szája nagy.

Nem feltétlenül voltunk ENNYIVEL (3 góllal) jobbak az angyalföldieknél; ha az első félidőben egyszer, ne adj Isten, kétszer betalálnak, akkor talán másképp alakul a játék képe, de szokták mondani, hogy a jobbaknak van szerencséjük, és ez most is bejött. A végére teljesen összetörtük őket és kérdés sem férhetett a győzelem jogosságához!
    Jó volt látni, hogy úgy tűnik, megint dobog a Csapatban a Fradi-szív, úgyhogy én már lélekben az óriási debreceni ünneplésre készülök! smiley
    Mindörökké Ferencváros! Pinte Ati a legnagyobb király!
    nzl,

2017.07.14, 13:09
    Budapest, 2001. április 7., szombat (MTI) - Labdarúgó NB I, 10. forduló:

Vasas Danubius Hotels-Ferencváros 0-3 (0-0)
    Fáy u., 8000 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Pinte (53., 90.), Kriston (59.)
    sárga lap: Zováth (57.)

Vasas Danubius Hotels:
    Kövesfalvi - Mónos, Juhár, Herczeg Cs. (Komódi 66.), László - Simek, Szili, Zováth, Tóth N. - Kabát, Tiber (Sowunmi 60.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Balog, Dragóner, Gyepes, Nagy N. - Kriston, Csiszár (Fülöp 75.), Lipcsei (Alex M. Arruda 70.), Pinte - Gera, Horváth P. (Vén 62.)

4. perc: Simek ment el a jobbszélen, több védőt is lerázott magáról, begurítását Szili 10 m-ről tiszta helyzetben lőtte kapura, Szűcs azonban bravúros vetődéssel hárított.
    10. perc: Pinte tökéletes labdát tálalt a kiugró Lipcsei elé, aki óriási helyzetben 14 m-ről a kifutó Kövesfalviba lőtte a labdát.
    41. perc: Simek keresztlabdáját Tóth N. balról egyből középre ívelte, Szili az ötösről fejelhetett, de Szűcs ezúttal is biztosan hárított.
    49. perc: egy jobboldali beadást követően Horváth P. 10 m-ről félfordulattal lőtt kapura, Kövesfalvi kiöklözte a labdát, Dragóner fejjel ismételt, labdája a felső lécen landolt.
    53. perc: Dragóner hosszú indításával Pinte lépett ki a Vasas-védők közül, a 16-os jobboldali sarkánál csinált egy cselt, majd ballal a bal felső sarokba bombázott (0-1).
    59. perc: Horváth P. a Vasas-térfél közepéről jóütemű labdával ugratta ki Kristont, aki jobboldalról éles szögből a kapuba lőtt (0-2).
    90. perc: Alex M. Arruda a Vasas 16-osánál csinált egy cselt, majd Pinte elé tálalt, a ferencvárosi légiós egy lövőcselt követően ballal laposan kilőtte a jobb alsó sarkot (0-3).

A találkozó első negyedórájában a Vasas két óriási gólhelyzetet elügyetlenkedett. A szünet után a Ferencváros Pinte bravúros egyéni teljesítményével vezetést szerzett, majd felül is kerekedett az angyalföldi együttesen, így megérdemelten vitte el a Fáy utcából a három pontot.