Ferencvárosi TC - Zalaegerszegi TE FC 2 : 0 17:00

betting game
tippek
  1. 2 : 1 (1)

2020.12.13, 16:25 (szerk.: 2020.12.19, 11:25)
    Laidouni a mezőny legjobbja volt.(nem először). A múltkori gólpassz után már a gól is megjött.Somi hozta amit szokott,Batu kán meg az elmúlt pár meccsen,több gólt lőtt,mint Szigony meg az izlandi egész Fradista pályafutása alatt.smiley

Laidouni nekem is nagy kedvencemmé vált. Nagyon jól érzi a passzsávokat, amellett meg is küzd a megszerzendő labdáért. Aztán legtöbbször jól is játsza meg.
    Abszolút a legjobb igazolásunk volt, talán Uzunira mondható még ez el.

Jól láthatóan,az elől játszók fáradtságából adódóan,elment a kreativitás.A 2. félidőben Rebrov bevetette a nyers erőt és ez bejött...

Ma egy meglepően jó ellenfél ellen játszottunk egy jó meccset.
    Bár minden meccsen legalább ekkora ellenállás lenne.
    Tavaly a Kövesd hasonló hozzáállással gurított egy hármast nekünk.
    Ma lehoztuk 2-0-ra a meccset.
    Feel the difference.

Én azt az egy dolgot nem értem, hogy Tokmacot, Isaelt, Blazicot, Haratint miért nem küldtük még el szabira?
    Kín a játékuk. Ha ma Baturinával, Zubkovval akárkivel kezdünk, akik motiváltak, és nem kiégettek, akkor ez egy gálameccs lett volna.

En pont eddig vedtem Isaelt, de ma total vakon volt.
    Tokmac viszont lassu, korulmenyes, kicsit el is szalt magatol, neha lehetne o is csere...

Amugy igaz, mindig vannak celtablak.
    Korabban Tokmac, Zubkov, Uzuni, Baturina is fikkantva lettsmiley

Pápán en Zubkov, Mak, Uzuni, Baturina negyessel kezdenek.

Mindenekelőtt tisztelet a zetének bátor játékáért, ami némileg kamikaze taktika, de a sok buszparkoltatós moslék focinál szimpatikusabb. Várható volt, hogy nem bírják és eljön a tudás különbség ideje úgyhogy nem is aggódtam. Azon viszont paráztam, hogy a hátul buzizó védőink ne hozzanak össze egy dugót. Blazic hetek óta tudása alatt, hajmeresztő hibákkal. Bolit nem ekézném, mert rohadt nehéz dolog ennyi benga védő között őrlődni. Isael most top téma, de a mai teljesítménye sajnos még a jobbak közül való. Mak játéka nagyon tetszett. Laidouni egy kibaszott atomreaktor, kurva nagy igazolás volt! Hajrá Fradika!

Szerintem jó meccs volt. A ZTE 45 percig bírta a letámadós focit.
    Rebrov jól cserélt. Isael és Boli öncélú volt. Baturina és Zubkov ma jobbak voltak. Nagyszerű csapatunk van!

Az első félidőben formáció nélkül, pontatlanul, szarul játszottunk. A második félidőben felállt a két középpályás alapjátékunk, kicsit pontosabbak lettünk, kijött az erőfölényünk. Ma leginkább magunkkal kellett megharcolni, gratulálok a srácoknak, hogy sikerült behúzni a meccset!

Lássunk tisztán.
    Az Isael és Boli által lefárasztott zalai védelem ellen könnyű dolga volt Zubkovnak és Baturinának, akik 3 perc foci után végigalibizték a maradék 25 percet.

Magyar szinten nagyon jó iramú mérkőzés volt kb 60-70 percig. Sajnos utána a Zete elfáradt.

Szép volt. Mindenkitől. A hibák most belefértek (kijev ellen sajna nem), tavaszra kicsit összerántja majd Rebrov a csapatot. 100% koncentrációval 4-5-6 lett volna a vége, de nem az volt a cél, hogy megszakadjunk.

Laidouni kiemelkedett a csapatból, de Botka, Somi, Heister és Dvali is jól teljesített. Hamarabb vártam a Boli, Isael majd Töki cserét, de szerencsére jöttek is.
    Baturina gyilkos befejező lett, Zubkov is nagyon hatékonynak bizonyult a mezőnyben, gólpasszáért is dicsérhető.
    Blazics meglepne, ha pályára lépne Pakson, neki kell a pihenő - egyik legmegbízhatóbb játékosunk, aki mentálisan most mélyponton van, és nem kellene bántani ezért.
    Ha Frimpi nem pirosozza ki magát, akkor lehet ő sem került volna ilyen helyzetbe.
    Most Kovacsevicset kell játékba hozni, hogy ne ilyen állapotban menjen pihenőre. Dvalit sokan kritizálták korábban, de most ő a legkiegyensúlyozottabb belső védőnk. Jól takarít, és a támadásokba is jól lép be.
    Rebrovnak egyik nagy feladata, hogy mindegyiküket formába hozza/tartsa.

Úgy látszik Dvalinak használt , hogy Rebrov párszor kihagyta a kezdőből, mert amióta visszakerült határozottabb, jobban segíti a támadásokat. Tegnap is volt három megindulása, s csak lestem!

Az elején nagy volt hátul a fejetlenség, a ZTE jól támadott le már a saját térfelünkön. Megúsztuk/kivédekeztük ezt a pár helyzetet, és rendeztük a sorokat. A szerdai Paks meccs nehezebb lesz, össze kell szednünk magunkat.

Szerintem ez jó elképzelés volt Boéról, hogy nekünk esnek, láthatóan nem erre számítottunk. Ha ott találtak volna egy gólt, akkor azért nehéz meccs jött volna.

Első 15 percet nem láttam, de onnan mióta néztem csak mi támadtunk szinte.

Nagyjából addigra el is fáradtak. Hasonlóan bármelyik magyar csapathoz, ha az elején letámadnak, azt 15-20 perc után már nem bírták. Ha akor lőttek volna egy gólt, kellemetlen meccs lehetett volna, így azért a huszadik perctől már minden csak idő kérdése volt.

A 61:48 (!) tiszta játékidejű meccsen többet birtokoltuk a labdát, pontosabban passzoltunk (84.9-81.2%), több, mint kétszer annyiszor lőttünk és majd kétszer annyiszor találtuk el a kaput, mint az ellenfeleink. A ZTE többet is szabálytalankodott, mint mi (11-16), de végre 20 alatt volt az ellenünk elkövetett vétségek száma.

A párharcokban enyhe fölényben voltak a vendégek, akik megpróbáltak intenzívebben és agresszívebben játszani: passztempójukon (16.13-18.07) és agresszivitásban (PPDA 10.58-8.54) is jobbak voltak.

Az InStat-index TOP5-ben (ahol Laidounit az MLSZ továbbra sem tartja nyilván) négy fradista mellett egy egerszegi van: 1. Lasa Dvali és Somalia 294-294, 3. Zoran Lesjak 288, 4. Botka Endre 278, 5. Marcel Heister 277.

A csapat 4-4-2-ben (vagy 4-2-4-ben, ahogy tetszik) játszott, és bár a párharcokban a ZTE jobb volt (mert jóval többet támadtunk), több labdát szereztünk (97-81) és kevesebbet adtunk el (110-127). A támadóharmadban 18, az ellenfél térfelén 39 labdát szereztünk (ez utóbbi harmadát, 13-at [!] Laidouni, Somalia pedig 6-ot); a ZTE-nél ezek a számok 8 és 19. 29 labdát adtunk el a saját térfelünkön (ebből 7-et Blazic). Lövésig 4 vezetett (Blazic 2, Heister és Haratin 1-1), a ZTE esetében ez a szám 5.

Jóval többet támadtunk, 36 hagyományos támadásunk mellett 12 kontránk is volt (36+12 ill. 17+2), ilyen sok ellentámadást 2015 nyara óta egyszer, 2015 nyarán, a Go Ahead Eagles ellen vezettünk. Ez a különbség az xG-értékekben is kijön (2.24-0.31, az első félidő 0.58-0.12), és persze az xcG-ben is: 3.44-0.4. Majd kétszer annyi támadópárharcot (45-24) nyertünk, majd kétszer annyi kísérletből, mint az ellenfeleink, a fejpárbajokat (10-16) a ZTE hozta többségében és – természetesen – védekezőpárharcot is többet nyertek.

Dibusznak 3-szor kellett kijönnie és 4-szer kellett védeni (0.4), 33 passzából 27 volt pontos, 25-ször adtuk haza a labdát.

Botka 94 akciójának 73%-a sikeres volt, 79%-kal passzolt, 5 cseléből 4 volt jó. 17-ből 12 párharcot nyert, 11-szer adta el, 7-szer szerezte vissza a labdát és 4 passzt lopott. 1 lövést készített elő.

Blazic 82 akciójából 73% volt sikeres. 84%-kal passzolt, 5 párharcból 2-t nyert. 9 labdát adott el (ebből 7-et saját térfélen), 10-et szerzett vissza, 7 passzt lopott, 3-szor tisztázott.

Dvali 87 akciójának 85%-a volt sikeres. 97%-kal passzolt, mind a 11 hosszú labdája pontos volt. 14 párharcból 8-at nyert, 3 labdát vesztett el, 16-ot szerzett vissza, 8 passzt lopott.

Heister 96 akciójának 67%-a volt jó, 1 lövése (0.02) mellett 82%-kal passzolt, 8 cseléből 4 volt sikeres. 22 párharcból 11-et nyert meg. 14 labdát adott el, 8-at szerzett, 6 passzt lopott, 1-szer tisztázott. 1 lövést készített elő (0.35), 5 beadásából 1 volt pontos.

Laidouni 112 akciójának 73%-a volt sikeres, 1 lövéséből gól lett (0.48). 89%-kal passzolt, 5 cseléből 3 volt jó, 29 párharcból 16-ot nyert. 7 labdát vesztett, 19-et szerzett vissza, ebből 13-at (!) az ellenfél térfelén. 6 passzt lopott, 1-szer tisztázott.

Somalia 80 percet játszott, 64 akciójának 84%-a sikeres volt, 1 lövése volt (0.47). 95%-kal passzolt, 15 párharcból 10-et nyert. 4 labdát vesztett, 13-at szerzett vissza, 6-ot az ellenfél térfelén, 8 passzt lopott, 2-szer tisztázott.

Isael 60 percet játszott, 59 akciójának 46%-a volt sikeres. 2 gólszerzési kísérlete volt (0.41). 79%-kal passzolt, 24 párharcból 3-at nyert meg, 4 passzt lopott.

Tokmac 70 percig volt a pályán, 64 akciójának 53%-a sikeres volt. 76%-kal passzolt, 21 párharcból 8-at nyert. 3 lövést készített elő (0.21).

Bolinak 60 perc jutott, 41 akciójának 37%-a volt sikeres. 1 lövése volt (0.12), 85%-kal passzolt, 18 párharcból 3-at nyert.

Mak 80 percet töltött a pályán, 76 akciójának 67%-a volt sikeres, 3 lövése volt (0.2), 1 gólpasszt adott és még egy lövést készített elő (összesen 0.8). 9 cseléből 7 volt jó, 19 párharcból 11-et nyert.

Baturina 34 percig volt pályán, 21 akciójának 38%-a volt sikeres. 2 lövésből (0.46) 1 gólt ért el. 57%-kal passzolt (7/4), 9 párharcból 2-t nyert. 1 lövést készített elő.

Zubkov 34 perc alatt 23 akciót mutatott be, 57%-a sikeres volt. 1 lövése volt (0.07), 1 gólpasszt adott (0.15). 10 passzából 9 sikeres volt, 6 párharcból 3-at nyert.

Sigér 23 percet kapott, 23 akciójának 43%-a volt sikeres. 7 passzából 6 (86%), 12 párharcából 4. 3 labdát vesztett, 2-t szerzett, 4 passzt lopott.

Haratinnak 14 perc jutott, 7 akciójából 6 (86%) volt sikeres. 6 passzából 5 jó volt, 1 párharcát megnyerte. 1 labdát vesztett, 2-t szerzett vissza, 2 passzt lopott.

Uzuni 14 percet kapott, 9 akciójának harmada volt sikeres, 1 lövése volt. 1 passza jó volt, 6 párharcból 2-t nyert meg.

2. avatar: fgymat
    2020.12.12, 20:29
    Az 52. percben Boér Gábor vezetőedző sárga lapot kapott.