Kispest-Honvéd FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 2 19:00

gólszerzők: Egressy (43.), Kenesei (46.)
    sárga lap: Téger (32.), Borgulya (45.), Lipták (70.), Torghelle (78.), illetve Csóka (34.), Bonchis (91.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Szekeres, Pasic, Téger - Kovács B. (Torghelle, 70.), Piroska (Alex, 64.) Goncalves, Lipták - Faragó, Sasu (Kiss P., 77.), Borgulya

Zalaegerszeg:
    Turi - Szamosi, Csóka, Telek, Kocsárdi - Egressy (Róth, 85.), Balog (Bonchis, 83.), Molnár B., Nagy L. - Kenesei, Waltner

31. perc: Kenesei 23 m-es lövése a jobb kapufa mellett suhant el.
    43. perc: Kenesei passzolt a büntetőterület bal oldalán beinduló Egressy elé, aki 10 m-ről a kapu közepébe bombázott (0-1).
    46. perc: Nagy L. egy lövőcsellel tisztára játszotta magát, majd 14 m-ről megcélozta a kaput. Tóth óriási bravúrral kiütötte a jobb sarokba tartó labdát, de az Kenesei elé került. A ZTE támadója kihasználta a kínálkozó lehetőséget (0-2).
    53. perc: Borgulya iramodott meg a jobb oldalon, miután lerázta őrzőjét, lövésre szánta el magát. A vendégek kapusa kapufára mentett.
    55. perc: Borgulya ismét a jobbszélen futott el, középre tálalt az üresen érkező Sasunak, aki csak centiméterekkel hibázta el a bal alsó sarkot.

Közepes színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendég együttes vihette haza a 3 bajnoki pontot.