Püspökladányi MÁV Egyetértés SE - Hajdúböszörményi Bocskai SE 0 : 3* 16:00 * 53.percben félbeszakadt

2024.04.16, 11:29
    Püspökladányi MÁV - Hajdúböszörményi Bocskai 0-1 (0-1) Félbeszakadt.
    Püspökladány, 300 néző. V: Bán, G: Zombori. Kiállítva: Takács (Püspökladány) az 53. percben a játékvezető sértésért.
    Takács kiállítása miatt csapattársa, Szentjobbi reklamált, majd megütötte a játékvezetőt, aki ezért az 53. percben beszüntette a játékot.

Nemzeti Sport, 1991. május 27.
    Hírt adtunk már arról, hogy május 25-én félbeszakadt a Püspökladány—Hajdúböszörmény NB III-as labdarúgó bajnoki mérkőzés, amikor a böszörményiek vezettek 1-0-ra.
    Játékvezető-sértésért a püspökladányi labdarúgót, Takács Albertet kiállította a bíró, ezt követően a PMÁV játékosa, Szentjobbi István Bóna Lajos játékvezetőt megütötte.
    A labdarúgó NB III Tisza-csoportjának fegyelmi bizottsága hétközben tárgyalta a mérkőzés félbeszakadásának körülményeit és a kiállított játékosok ügyét.
    A bizottság Szentjobbi Istvánt 1992. szeptember 30-ig minden labdarúgó bajnoki és kupamérkőzésen való szerepléstől eltiltotta, míg Takács Albert három labdarúgó bajnoki vagy kupamérkőzésen nem szerepelhet.
    A fegyelmi bizottság megsemmisítette a pályán született eredményt és a mérkőzés két pontját 3-0-ás gólkülönbséggel a Hajdúböszörmény javára igazolta.