Törökszentmiklós - Kisvárda SE 2 : 0 16:00

2018.11.14, 21:22
    Törökszentmiklósi SE—Kisvárda 2:0 (1:0)
    Törökszentmiklós, 600 n. V.: Németh.
    TSE: Elekes—Porhanda, Csontos, Molnár, Katona, Lólé, Őz, (Csülök), Rupa, Sebők, Ramos I. Ramos II. (Bojtok). Edző: Bana János.
    Kellemes napos időben a hazaiak kezdték a játékot, s már a 4. percben gólszerzési lehetőség adódott. Sebők 14 m-ről leadott lövését nagy bravúrral védte Virtás. A 8. percben Ramos I., lövését kiütötte a kapus, s a visszapattanó labdát ugyanő fölé vágta. Nagy helyzete volt. A 18. percben Sebők 20 m-ről alig lőtt mellé, a 73. percben óz bail lábas lövése kerülte el a kaput. A 41. percben megszerezte a vezetést a hazai csápját. Ramos I 20 m-ről váratlanul kapura lőtt, a labda a jobb felső sarokba került. 1:0. A második félidőben is támadásba maradt a hazai csapat. Az 55. percben űz tiszta labdát adott Ramos II-nek, aki 12 m-ről senkitől sem zavartatva mellé lőtt. Óriási helyzet volt. Továbbra is mezőnyfölényben játszott a hazai csapat, de a helyzetek sokaságát hagyták ki. A 74. percben előbb Lóié a kapufát találta el, a kipattanó labdát Ramos I a kapusba lőtte. A 83. percben megszületett az újabb hazai gól. Lóié jó labdát adott Ramos I-nek, aki a védőjéről lefordult és 10 m-ről biztosan lőtt a hálóba. 2:0. A 89. percben Sebők balról belőtt labdáját Ramos I 5 m-ről mellé lőtte. Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a hazaiak megérdemelten győztek. Győzelmük akár nagyobb arányú is lehetett volna. Jók: Ramos I, Sebők, Kacona, ill.