Barcs—Pénzügyőr SE 2:2 (1:1)
    Barcs, 1500 néző. Vezette: Hámori.
    Barcs: Kótai — Benesik, Kömpf, Karsai, Kiss, Dóczi (Novak), Vinkler, Tóth, Fodor (Börcsök), Nagy, Gulyás. Edző: Mayer György.
    Pénzügyőr: Balázs — Andriska, Józsa, Csekő, Kornlósi, Szili, Fazekas, Hullmann (Bodor), Vida. Sashegyi, Lesti. Edző: Tóthegyi Tibor.
    31. perc: Szöglethez jutott, a barcsi csapat. Gulyás beívelését a magasan felugró Tóth biztosan fejelte a sarokba. 10.
    44. perc: Fazekas tört középen eiőre, s a barcsi védők kísérete mellett továbbított a joob sarokba. 1:1.
    60. perc: Csekő és Nagy összecsapása után a játékvezető mindkét labdarúgót kiállította.
    72. perc: Hullmann egyéni játék után az ismét késlekedő barcsi védők mellett megszerezte csapatának a vezetést. 1:2.
    84. perc: Dóczihoz került a labda, akit a védők és a kapus is szorongatták, mégis a kapu közepébe lőtt. 2:2.
    Mindvégig hatalmas iramú, küzdelmes mérkőzést hozott a találkozó, melyen a hazai csapat nemcsak többet támadott, hanem több gólhelyzeteit is teremtett. A csatárok háromszor a kapufát találták el. Jók: Karsai, Kömpf, Winkler, Tóth, Fodor, illetve Balogh, Józsa, Fazekas.

Forrás: Somogyi Néplap, 1975-12-09