Soroksári TE - Kiskunfélegyházi TK 3 : 1 13:00

2017.10.25, 17:00
    SOROKSÁR-KTK 3-1 (0-0)
    Soroksár, 500 néző. Vezette: Veres (Vida, Szabó).
    KTK: Banó - Márics, Nagy, Zahorecz, Karsai (Lapsánszki 79. p.), Csincsák, Síber, Fekete I., Korom, Fekete Zs., Fórizs. Edző: Ioan Patrascu.
    55. perc: Fórizs labdát szerzett a soroksári kapustól, majd zavartalanul a gólvonalig sétálhatott, 0-1.
    61. perc: Takó bal oldalon szöglet után hat méterről a jobb alsó sarokba fejelt, 1-1.
    65. perc: Tímár Szeitl emelése után a felső lécről kipattanó labdát fejelte a kapuba, 2-1.
    85. perc: Szeitl lerázta őrzőjét, s a kapust is kicselezve gurított a hálóba, 3-1.
    Kiállítva: Fekete Zs. 67. p.
    Eseménytelen első játékrész után változatosabb, élvezetesebb játékkal telt a második félidő. A vendégcsapat jutott vezetéshez, ám hamarosan két szépségdíjas fejessel fordítottak a hazaiak. A harcosan küzdő, de az utolsó húsz percre 10 játékosra olvadó ellenféllel szemben Szeitlék még növelni is tudták előnyüket.
    Kitűnt: Takó, Szente, Bősze, Szeitl, illetve Síber, Fórizs, Zaho- recz.
    Gálvölgyi István: - Őszi teljesítményünknek méltó befejezése volt a győzelem.
    loan Patrascu: -A kiállítás és a szabálytalan körülmények között esett harmadik gól megpecsételte sorsunkat.

Forrás: Petőfi Népe, 1997-11-17