Körmendi Dózsa MTE - Mohács Véméndi TE 1 : 0 17:00

2017.11.17, 21:12
    Körmendi Dózsa- Mohács-Véménd 1:0 (0:0)
    Körmend, 1200 néző. V.: Bodrogi.
    Körmend: Fata -— Kovács L, Kiss, Gáncs, Horváth I. — Pál, Simon, Horváth II. — Földes, Bartakovics (Lakatos a 60. percben), Kovács II., (Molnár, a 85. percben). Edző: Kirschner Béla
    Mohács-Véménd: Perjési — Farkas, Rott, Dárdai — Berki, Hancz, Lingl, Pártényi — dr. Zsolt, (Kiss, a 80, percben), Komli, (Schwarczkopf, a szünetben), Jónás, Edző: Gyévai István.
    Az 50. percben Gáncs szöktette Földest, s a csatár a 16-osnál járt, amikor Dárdai elkaszálta. Horváth II. szabadrúgását Perjési vetődve a berobbanó Simon elé ütötte, aki 7 méterről a léc alá lőtt. (1:0). A 60. percben Berki -11-esét Fata védte. A 87, percben Kovács II. 11-esét Perjési vetődve hárította. A végig jól játszó hazaiak gólokkal nyerhettek volna, de csatáraik még a 100 százalékos helyzetekben is hibáztak. Jók: Horváth I. Fata, Földes, Gál, illetve Berki, Dárdai, Jónás.

Forrás: Dunántúli Napló, 1980-04-21