Békéscsabai Előre SC - Kiskunfélegyházi Vasas TK 1 : 2 17:30

Kiskunfélegyházi Vasas - Békéscsabai Előre 2:1 (1:1)

K. Vasas: Hluchány — Bense, Cserkó, Mester, Varga I., Sahin II., Kelemen II., Ádám, Bohács, Ézsi, Kovács I. Edző: Klimcsák Pál.
    B. Előre: Kisfalvi — Kvasz, Litauszky, Szűcs, Rakonczás, Kiss, Varga, Zahorán, Batke, Süle, Száraz. Edző: Szombati György.

Már a 2. percben megszerezte a vezetést a hazai gárda.
    A lelkesen játszó félegyháziak a félidő végén kiegyenlítették a játékot.
    Szünet után nyomasztó fölénybe került a hazai csapat, gólt azonban mégis a vendégek értek el, a túlságosan előrehúzódó védelem hibájából.
    G: Bohács, Ádám, ill. Varga.
    Jó: Sahin II., Cserkó, Kovács II., ill. Szűcs, Zahorán.

8. Békéscsaba 13 5 3 5 15:15 13
    9. Kiskunfélegyháza 13 5 2 6 16:19 12

Népsport, 1967. június 12. (Arcanum DT)
    Megint saját pályáján vesztett a Bcs. Előre
    Kiskunfélegyházi Vasas - Bcs. Előre 2:1 (1:1)

Békéscsaba, 2000 néző.
    V: Dr. Jármai.

Már a második percben vezetéshez jutott az Előre, Batke beadását Varga értékesítette, 0:1.
    Továbbra is a csabaiak támadtak, majd Száraz lövése jelentett eseményt.
    A másik oldalon Litauszky csukafejessel tisztázott.
    A 35. percben Bohács hatalmas lövése a kapufáról a hálóba pattant, 1:1.
    Szünet után a lila-fehérek nagy lendülettel támadtak, kapujukhoz szorították ellenfelüket, egyik szögletet a másik után ívelték be, de a félegyházi védelem mindent mentett.
    A 60. percben a fellazult csabai védelem mellett Ádám a hálóba lőtt, 2:1.
    A hajrában Süle beadását Batke elvétette jó helyzetben, majd Zahorán lövése kerülte el a félegyházi kaput.
    Jók: Kiss, Szűcs, Kvasz.