Miskolci Bányász - Jászberényi Lehel SC 2 : 1 16:30

2017.09.28, 14:29 (szerk.: 2017.09.28, 15:49)
    Miskolci Bánvász—Jászberény! Lehel 2:1 (2:1)
    Pereces, 1000 néző. vezette: Borzási. — Miskolc: Krajnyák — Kispál, Varga, Nagy — Bóta, Váradi — Bartos. Szabó. Domokos. Bolner. Futó. Edző: Polc Jenő. Jászberény: Sándor — Fortuna. Páncsics, Novák — Józsa. Nagy I. — Sánta, Sárközi, Nagy II., Kalmár, Szántai. Edző: Korompai István.
    A 14. percben az első miskolci támadásnál Futó beadása Nagy I. lábáról pattant a hálóba, öngól! 1:0. Ezután Lehel rohamok következtek. Szántai, majd Nagy I. lőtt kapu mellé. A 14. percben egy szögletrúgásból Nagy II. a kapus kezébe fejeli a labdát. A 24. percben váratlan ellen- támadás során újabb gólt rúgott a Miskolc, 2:0. Ismét Lehel támadások következtek, Szántai, Nagv II., Kalmár lövések zúgtak a kapura — eredménytelenül. A 32. percben Nagy II. kapufára rúgott és visszapattanó labdáját Kalmár az ötösről vágta a hálóba, 2:1.
    A második félidőben nagy küzdelem folyt a pályán. sok szabálytalansággal.
    Jó: Bartos, Szabó, Varga, illetve: Sándor, Kalmár, Nagy II.

Forrás: Szolnok Megyei Néplap, 1963-08-13