1. Nemzeti Sport: 300

2017.10.21, 00:12
    TÁPIÓSZECSŐ-KISKŐRÖS 2-1 (0-1)
    Tápiószecső, 300 néző. Vezette: Szabó (Herbály, László).
    Tápiószecső: Hell - Zsibók, Huszárik, Müller, Balla (Szántai A. 63.), Simon, Ofella, Katzenbach, Rabi (Horváth a szünetben), Kádár, Palásti. Edző: Szőllősi Tóth András.
    Kiskőrös: Mlinkó - Somogyi, B. Szabó, Somlyai, Kovács, Pecznyik, Filus (Sárközi 79.), Csehi I, Závoda, Rumán (Boda 26.), Farkas. Megbízott edző: Csehi István és Ba János.
    12. perc: Egy váratlan vendégtámadás végén Rumán tíz méterről kilőtte a hosszú sarkot, 0-1,
    77. perc: Horváth a kiskőrösi kapusról eléje pattanó labdát közelről a hálóba sodorta, 1-1.
    78. perc: Palásti mintegy húsz méterről lőtte a labdát a kapuba, 2-1.
    Már az első tíz percben három nagy helyzetet hagytak ki a hazaiak, miközben a Kőrös az első lehetőségét kihasználta és megszerezte a vezetést. Ezután kissé visszaesett az iram, amely szünet után is csak a közepest érte el. A második félidő hajrájában egy perc alatt kétszer is sikerült betalálni a hazaiaknak, amellyel fordítottak. A közepes színvonalú összecsapáson a nagyobb lelkesedéssel játszó Tápiószecső megérdemelten nyert.
    Kitűnt: Palásti, Horváth, Katzenbach, illetve GsóhirfeiV
    Szőllősi Tóth András: A második félidőben mutatott teljesítményünk alapján megérdemelten győztünk.
    Ba János: - Amelyik csapat egy perc alatt képes két ilyen gólt kapni, nem érdemel győzelmet.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-11-02