Dorogi FC- BKV Előre 1-0 (1-0)
    Dorog, 1300 néző. Vezette: Kiss (Tamássy, Kömpf).
    Dorogi FC: Czivisz T. -Altrichter, Faragó, Borsos - Takács, Bodó, Csapó, Marczinkó - Bene, Ignácz, Merényi. Edző: Honti József.
    BKV Előre: Rabóczky - Tímár, Korolovszky, Tóth J., Patkós - Várszegi, Farkas A., Albert - Fischer, Farkas V., Kuntics. Edző: Dajka László.
    Cserék: Merényi helyett Fekete Z., Várszegi helyett Kovács A. (a szünetben), Bene helyett Vig (70. p.) Albert helyett Jankov (75. p.).
    Sárga lap: Altrichter a 4., Farkas V. a 15., Farkas A. a 80., Vig a 81., Korolovszky a 81. percben.
    Piros lap: Korolovszky a 86. percben, második sárga lapja után.
    A mérkőzés kezdetén egyperces felállással emlékeztek a napokban elhunyt Janók Istvánra, a Dorog egykori nagyszerű kapusára és Fodor Imrére, a népszerű Focira.
    Az élénk iramban kezdődő mérkőzésen nagy akarással küzdött mindkét csapat. Változatos játék alakult ki az első percektől kezdve. Feltűnő volt, hogy a fővárosiak a beadásoknál agresszíven támadták a hazaiak kapusát. A 40. percben egy jobb oldali szögletet Merényi visszafejek a kapu elé, Ignácz két lépésről a hálóba bólintotta a labdát, 1-0.
    A szünetben rendezett 11-es rúgó versenyen sörért versenghettek a szurkolók.
    A második félidőben is kemény, test-test elleni küzdelem alakult ki. A nagy iram a hajrára még fokozódott is. A vendégek sokat szövegeltek, az idő múlásával egyre idegesebbek lettek. Hatalmas izgalmak közepette a hazaiak megőrizték minimális előnyüket.
    Jók: Az egész hazai csapat.
    Honti József: - A rendkívül tisztátalanul játszó ellenfél felett aratott győzelem a határtalan lelkesedésnek köszönhető.

Forrás: 24 Óra, 1999-04-12