I. osztály 1910/1911
  1. nela: 3.500

2021.07.06, 23:42 (szerk.: 2021.07.07, 10:13)
    BAK — UTE 4:2 (3:0)

Első félidőben a kék­feketék csatársora szép összjátékkal 3 goalt ér el, mig a másodikban az újpestiek kerülnek fölénybe és a match teljes sötétségben ért véget.
    Biró Bakó.
    Bak : György— Kucsera, Glatter—Halász, Károly, Szury—Grosz, Gállos, Salamon, Konrád, Cseh.

Sportvilág, 1910. október 17.

2021.07.05, 23:46 (szerk.: 2021.07.07, 10:13)
    B. A. K.—U. T. E. 4:2
    ( Amerikai-uti pálya.)

B. A. K. az első félidőben nagy fölényben volt s miután az újpestiek védelme kissé kapkodva is játszott, half time-ig 3: 0 arányban szerzik meg a kék-feketék a vezetést. Szünet után U. T. E. is frontba kerül, miközben a B. A. K. tizenegyesből negye­dik goalját rúgja. Újpest mind veszélyesebben támad s két egyéni lerohanásból két goalt sikerül rúgnia, majd fáradtan visszahanyatlik és a mérkőzés utolsó perczeiben ismét a B. A. K. nyomul fel veszélyesen.

Biró: Bakó.