1. nela: 3.500
  2. Sport-Világ: 6.000

2021.07.22, 21:49
    MAC —BAK 3:0.

A BAK fedezetsora teljesen csődöt mondott és ez okozta a kék-feketék váratlan vereségét. A BAK-ból csak Gállos hiányzott, a kit Grosz József helyettesített. A MAC Kehrling, Fodor és Medgyessy helyén Stillert, Simont és Szűcsöt szerepeltette. A sárga-kékek agilis játékukkal megérdemelték győzelmüket. Legjobb em­bereik Stiller, Szűcs, Rácz és Bodnár voltak.
    Az első goal a 18-ik perczben esik. Szury rosszul hátraadott labdáját Neubrunn elhibázza és a kiugró Bodnár sarokba irányított lövéssel megszerzi a vezetést. Félidő 1:0.
    Szünet után a 24-ik perczben Vangel átemeli a labdát Ludwig hibájából a kifutó György feje fölött és a labdára ráfutó Bodnár, a második goalt lövi. A mérkőzés 45-ik perczében, mikor már vagy negyedórája teljes sötétség uralkodott, Rácz beadásából Vangel lövi a harmadik goalt. Biró : Ujváry Ödön.