Attila—Soroksár, Miskolc, fél 6. Bíró: Stern Tibor.

Góllövő : Simonyi, Simonyi, Zilahy
    Miskolc. Bíró: Stern. 2000 néző.
    Attila: Alberti — Bán, Sziklai — Szabó, Buzássy, Virág — Bohus, Simonyi, Zilahi, Mátéffy, Rudas.
    Soroksár: Pécsi — Ligeti, Kiss — Elblinger, Réti, Turi — Farkas, Zimonyi, Schmidt, Gruber, Schwartz.
    A 4. percben Sziklai szögletet vét, a labdát Alberti kiejti, de újra megszerzi. Rudas fut le a kiadással, de jó helyzetben kapu mellé lő. A 7. percben az Attila két szögletet ér el egymás után, majd a 9. percben megszerzi az első gólt. Rudas ad jó labdát Mátéffynak, ez szépen bead és
    Simonyi a balösszekötő helyéről lövi ballal 13 méterről a labdát a hálóba. 1:0.
    Soroksári támadásnál Alberti kifut és a 16-oson elvetődéssel ment szögletre. A 17. perc táján nagy helyzetsorozat van a soroksári kapu előtt, de Pécsinek szerencséje van. A 26. percben szép soroksári akciót Schmidt bombája fejez be. Tury légrúgása után Zilahy lőhetne gólt, de kapu mellé teszi a labdát. Schwarz veszélyes most, de Albertibe lövi a labdát. A 30. percben soroksári szögletrúgást Alberti lehúz. Két percre rá itt az újabb miskolci gól. Rudas kiguratja Zilahyt, aki összefut a kifutó Pécsivel.
    Mind a ketten elesnek, a labda Rudashoz gurul, aki újra bead és a labdára futó Simonyit a bekkek nem tudják megakadályozni abban, hogy közvetlen közelről térddel a hálóba ne nyomja a labdát. 2:0.
    Réti sérülése állítja meg most egy percre a játékot, de nincs komoly baj. Zilahy lő még nagy helyzetből kapu fölé és vége a félidőnek.
    A II. félidő lanyha játékkal indul, a 8. percig semmi érdemlegesnem történik. Ekkor szép Simonyi—Zilahy összjáték után Bohus közelről kapu fölé teszi a labdát. Az Attila szögletrúgását Bohus irányítja, Mátéffy fejeli és Pécsi már játékon kívül van, amikor Ligeti a kapu torkából fejeli ki a labdát. Most feljön a Soroksár. A 18. percben Schmidt leadását Gruber élesen lövi, Alberti szögletre tolja, amiből újabb szögletrúgás lesz. Az Attila most beszorul, a Soroksár újabb szögletrúgáshoz jut. Csak a 30. perc táján változik ismét a játék képe. Az Attila frontba jön. A kitörő Mátéffyt Pécsi csak merész kifutással tudja szerelni. Majd Kis 30 méteres szabadrúgását fogja Alberti. A 40. percben esik a harmadik miskolci dugó. Mátéffy pontosan Zilahy lábára küldi a labdát és
    a miskolci center futtában a 16-osról védhetetlenül lövi hálóba a labdát. 3:0.
    A 42. percben szöglethez jut az Attila, majd a 43. percben még szaporíthatná góljainak számát. Kis kézzel üti le a labdát,
    a 11-est Mátéffy gyengén lövi, Pécsi kiüti.