Területi Bajnokság, Duna csoport 1986/1987, 26. forduló
  1. Dolgozók Lapja: 600
  2. Népsport: 600

2017.12.15, 07:32
    ESMTK—MAGYAR VISCOSA SE 1-0 (0-0). Pesterzsébet. 600 néző, vezette: Darnyik L. (Győr Z. Lovász B). Viscosa: Várkövi— Hajda, Szalai, Bánáti. Knapik. Martin. Müller, Varga S.. Dibusz, Schalk (Mosolygó), Varga J. (Lipót). Edző; dr. Magyar György.
    A fővárosi együttes az első félidőben sem játékával, sem góljaival nem kápráztatta el szurkolóit. Az sem lett volna nagy meglepetés, ha a vendégek — kihasználja a kínálkozó lehetőségeket— megszerzik a vezetést.
    A szünet utáni első percben a hazaiak a balszélső Kónya fejesgólja révén megszerezték a vezetést. Senki nem hitte, hogy ez az "icipici" gólocska el is dönti a mérkőzést. Pedig így történt! A továbbiakban kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, talán a Duna-parti együttesnek volt több helyzete.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1987-04-28
    A Viscosa gyenge csatár- játéka miatt hagyta mind a két pontot a fővárosban, és csupán két sárga lappal — Bánáti, Várkövi — ..gazdagabban” érkezett haza. Jók: Várkövi, Szalai, Varga S.