Területi Bajnokság, Duna csoport 1987/1988, 27. forduló
  2. Népsport: 700

2017.10.18, 20:45
    SÁRISÁP—ESMTK 2-1 (1-1)
    Sárisáp, 700 néző, vezette: Oláh.
    Sárisáp: Kovács — Szurdi, König, Papp, Sárközi. Olasz, Hársfai (75. perc, Monostori), Polgárdi, Sági, Dibusz, Turcsány Edző Haraszti János.
    Nagy lendülettel kezdett a vendégcsapat. Pogány, Takács és Ebedli célttévesztett lövései után, a 16. percben egy bal oldali beadást az „üresen” álló Szávai 10 méterről a kimozduló Kovács mellett lőtt a hálóba: 0-1. A vezetőgól után visszafogta a tempót az erzsébeti csapat. A Bányász-legénység sorra vezette támadásait. A 43. percben a kitörő Hársfait a kapus szabálytalanul akasztotta. A büntetőt Polgárdi értékesítette: 1-1. A második félidő jó iram ú, változatos játékot hozott, mindkét oldalon sok kimaradt helyzettel. A 60. percben eldőlt a két pont sorsa. Hársfai szép szóló után a kifutó kapus m ellett, a bal sarokba gurított: 2-1.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1988-05-10