Dorogi Bányász SC - Budafoki MTE-Törley 1 : 0 17:00

Területi Bajnokság, Duna csoport 1987/1988, 34. forduló

2018.01.20, 12:30
    Dorog—Budafok 1-0 (0-0)
    Dorog, 1500 néző. Vezette: Horváth I.
    Dorog: Belányi — Harmat,- Suttovics, Varga, Szabados, Szenczi, Marosvölgyi, Sulija. Füle, Szabó, Godó (Németh). Edző: Gabala Ferenc.
    A Duna-csoport rangadóján. óvatosan kezdtek a csapatok. Az első félidőben meddő csatársorok és szikla- kemény védelmek párharcát láthatta a szépszámú közönség.
    Fordulás után az aktív Suttovics a felső kapufát találta el, a Dorog egyre határozottabban támadott. A 75. percben a bal oldalról végeztek el szabadrúgást a hazaiak. Suttovics nagyszerű ütemben érkezett és hét méterről, a kapu közepén a léc alá fejelt. 1-0. A gól felhozta a dorogiakat, de a helyzetek kihasználásával hadilábon álltak a csatárok.
    Fontos mérkőzést nyert meg a Dorog. A Bányász ezzel a győzelemmel már hét ponttal húzott el a harmadik helyezettől. Az OBSK és a Dorog szinte már biztos feljutónak számít az NB II-be.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1988-04-22