Esztergomi MIM Vasas SE - Péti MTE 1 : 0 17:00

2017.09.23, 10:54 (szerk.: 2017.09.23, 20:53)
    Esztergomi MIM Vasas SE - Péti MTE 1-0 (0-0)
    Esztergom, 650 néző. Vezette: Veres Attila.
    MIM Vasas: Schromeisz — Meszes, Ormándi, Zöld, Bankó, Cserép, Szoboszlai (Gömbös), Hernádi J., Molnár, Csapucha, Engelbrecht. Edző: Kertes László.

A 4. percben Schromeisz kifutott kapujából, de nem érte el a labdát, s így a beadás után a kapu előteréből Ormándi szabadított fel. A 15. percben Milosovics lefutotta Meszest, 14 méterről élesen a bal sarokra lőtt, Schromeisz bravúrral megfogta a ravasz lövést. A 33. percben Csapucha az alapvonalig vezette a labdát, ám beadása pontatlanul sikerült, mentett a középhátvéd. Az 53. percben szép támadás végén Csapucha lövése a bal kapufán csattant. Az 57. percben 19 méteres szabadrúgásból Szoboszlai a jobb felső sarokba lőtte a labdát: 1-0. A 68. percben egyéni játék után Cserép lövése a kapufáról ment ki. A 84. percben Engelbrecht már a kapust is elfektette, ám kicsit kivárt, és lövését a befutó középhátvéd mentette, a labda Csapucha elé került, de ő mellé lőtte.

Jók: Schromeisz, Ormándi, Molnár.

Forrás: 24 óra, 1990. május 22.