Budapest, 500 néző. Vezette: Abrahám (Vavika, Georgie).
    Csepel: Túri - Bereczki, Deme, Németh, Király, Nemes, Rósa (Lukács 16. p.), Deák, Vhrovac, Bubcsó (Csollák 78. p.), Vejmola. Edző: Gyimesi László.
    Kecskeméti FC: Sinescu - Szél, Márkus, Danyis, Gligorovics, Bimbó, Dinnyés, Lukácsi, Ozsváth (Tóth I. 53. p.), Barna, Babai. Edző: Kajtár István.
    Sárga lap: Babai a 29., Vejmola a 32. percben.
    20. perc: Jobb oldali beadás után Barna Cs. fejelt kapura, Túri azonban hárított.
    42. perc: Egy gyors ellentámadás után a Vhrovac 18 méterről fölé lőtt.
    49. perc: Jobb oldali szögletet követően Deák a rövidsaroknál megcsúsztatta a labdát, Sinescu a kapufára tolta, majd az onnan lepattanó labdát Deák 2 méterről a kapu bal oldalába fejelte, 1-0.
    82. perc: Babai jobb oldali beadását Barna szorongatott helyzetben mellé lőtte.
    Küzdelmes, közepes színvonalú mérkőzést láthatott a közönség. A kecskeméti csapat szezon eleji formát mutatott. A Csepel helyzetei alapján és a mezőnyben a jobb pozíciós játékával rászolgált a győzelemre. Akarásban és lelkesedésben nagyjából megfelelt a vendégek teljesítménye, a kombinatív játékban azonban még akadtak hiányosságok.
    Kajtár István: -Nem érdemeltünk volna győzelmét. Jobb játék, még nagyobb akarás szükséges a sikerhez.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-03-02