Sport u., 200 néző
    Vezette: Solymosi (5) (Lémon, Nagy Sz.)

BKV: Stefán 0 – Nemecsek 6, Gálosi 5, Kasza 6, Molnár A. 5 – Galántai 6, Kovács A. 6, Sándor I. 6, Varga A. 6 – Sidó 7, Matondo 8. Vezetőedző: Krecska János

GYIRMÓT: Sánta 4 – Pék 5, Radics 6, Kun A. 6, Horváth R. 5 (Németh L. –, 62.) – Nagy L. 6, Török Z. 5, Polyák 5 (Hegyi M. –, 72.), Károlyi 6 – Bieder 5 (László T. –, 62.), Korsós A. 5. Vezetőedző: Hannich Péter

25. perc: Sándor István szabadrúgásból 17 méterről a bal felső sarokba lőtte a labdát. 1–0
    80. perc: Matondo 18 méterről, bal oldalról a kapujából kint álló Sánta fölött a bal felső sarokba ívelte a labdát. 2–0
    87. perc: Matondo futott neki Radicsnak a vendég 16-oson belül, a játékvezető meglepetésre 11-est ítélt, a büntetőből Sidó a jobb alsó sarokba gurított. 3–0

A hazaiak teljesen megérdemelten tartották otthon a három pontot a gyenge napot kifogó, ám a mérkőzés előtt esélyesebbnek kikiáltott gyirmótiak ellen.