A mérkőzés osztályzata: 3
    Barcs, 250 néző.
    Vezette: Kiss (6) (Sóthy, Beidek)
    BARCS: Kuczkó 5 - Koleszár 7, Matus 6, Sági 5 (Bakó 4, 59.), Pókos 4 - Pallósi 5 (Gyaraki -, 71.), Kordé 4, Koller K. 5 (Márton -, 64.) - Tolnai 4, Kresz 5, Horváth P. 5. Vezetőedző: id. Dárdai Pál
    FELCSÚT: Molnár M. 6 - Villányi 6, Gálos 6, Kollár 7, Trampler 5 - Móri 6-2=4, Szilágyi 6 (Zöld -, 70.), Domján 7, Béres 6, - Földes G. 6, Kovacsics 5 (Ribi -, 67. p). Vezetőedző: Nagy László
    Kiállítva: Móri (reklamálásért) a 81. percben

70. perc: Domján jobb oldali beadása után Kollár a kapu jobb sarkába fejelte a labdát. 0-1
    84. perc: Domján 22 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-2

Az első félidőben a Felcsút enyhe fölényben játszott, de komolyabb helyzetet nem tudott kialakítani. Nem úgy a barcsiak, akik azonban ziccert rontottak. A második félidőben erősített a vendégcsapat, és kihasználta a hazaiak megingását. Összességében megérdemelt vendégsiker született.

Mestermérleg
    id. Dárdai Pál: - A játékban benne volt, aki az első gólt rúgja, az nyeri a találkozót.
    Nagy László: - Küzdelmes mérkőzésen a jól és agresszívan játszó Barcs ellen sikerült győznünk.