Celldömölki VSE-MÁVÉPCELL - Dunaújvárosi Kohász SE 3 : 0 17:30

Celldömölk, 800 néző.
    Vezette: Gergely Sándor (9) (Szalai, Deutsch)
    CVSE: Szép 7 - Vajda 5, Kazári 5, Csákvári 6, Győrvári 6 - Cseke 0 (Németh A. 7, 16.), Palkovics 5, Szabó L. 7 (Fodor -, 82.), Zsömlye 6 - Németh J. 6, Hegyi 6 (Somogyi A. -, 86.). Vezetőedző: Sebestyén Attila
    DUNAÚJVÁROS: Tóth J. 7 - Kovács J. 5 (Kuti L. 4, 52.), Rátkai 5, Vaskó 6, Pénzes 5 - Szauter 5 (Szepessy R. 4, 43.), Szekér 5, Zabundu 5, Nagy I. 5 - Micskó 5 (Facskó 5, 58.), Belényesi 5. Vezetőedző: Szepessy László

30. perc: Pénzes szerencsétlenül ért Zömlye beadásába, és a labda a kapu közepébe gurult. Öngól. 1-0
    67. perc: Németh Attila tíz méterről bal lábbal az elvetődő Tóth József mellett a kapu jobb oldalába lőtt. 2-0
    80. perc: Németh József öt méterről a kapu közepébe helyezte a labdát. 3-0

Az első félidőben a hazaiak még csak egy szerencsés öngóllal szereztek vezetést. Később azonban ritmust váltott a hazai csapat, és ez újabb gólokban is megmutatkozott. A Celldömölk megérdemelten tartotta otthon a három pontot, és jó játékkal szolgálta ki lelkes közönségét.

Mestermérleg
    Sebestyén Attila: - Góljaink után a Dunaújváros nyíltabban játszott, és ez kedvezett kontráinknak.
    Szepessy László: - Hiába támadtuk végig a mérkőzést, nulla nullánál balszerencsés gólt kaptunk, s utána az ellenfélnek még két kontrából sikerült betalálnia. Tovább építjük fiatal csapatunkat.