Integrál-DAC - Hévíz FC 3-1 (0-1)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Győr, Pápai út, 600 néző.
    Vezette: Török K. (8) (Erős G., Kerékgyártó)
    INTEGRÁL: Molnár L. 6 - Orovecz 6, Máté 6, Kovács L. 5 - Fajkusz 5, Császár 5 (Csikós 5, a szünetben) - Kertész 5 (Laki 6, a szünetben), Imrik 5 (Gollovitzer -, 65.), Kovács H. 5 - Oross 6, Germán 6. Vezetőedző: Szapor Gábor
    HÉVÍZ: Miski 6 - Németh P. 5 (Honfi K. -, 68.), Györe 5, Sipos 5, Kónya 5 - Páli K. 6 (Páli A. -, 78.), Czefit 5, Kovács Sz. 5, Pogacsics 5, Varsányi 5 - Kerek 4. Vezetőedző: Glázer Róbert

40. perc: Páli Krisztián a jobb oldalról adott laposan középre, és az érkező Pogacsics tíz méterről a léc alá vágta a labdát. 0-1
    73. perc: Germán balról pontosan adott Oross elé, aki hat méterről, jobbal kilőtte a jobb alsó sarkot. 1-1
    77. perc: Germán ismét a bal oldalról ívelt a kapu elé, és Oross Györököt megelőzve, hat méterről csúsztatta fejjel a kapuba a labdát. 2-1
    80. perc: Laki nyolc méterről a kapu bal oldalába lőtt. 3-1

A DAC játékosai ezúttal kissé lassan, körülményesen adogattak, sok átadási hibát követtek el, ezzel megkönnyítették a vendég-csapat dolgát. A félidő hajrájában egy kontratámadás végén a vendégek szereztek vezetést. A szünet után görcsösebbé vált a hazaiak játéka, de aztán az utolsó negyedórában az egyre jobban elfáradó hévíziek erejét felőrölték, és a maguk javára fordították a mérkőzést.

MestermérlegSzapor Gábor: - Csapatunk erőnléte a második játékrészben dominált, ekkor már jobban játszottunk, és megérdemelten fordítottunk.
    Glázer Róbert: - A jobb erőkből álló győriek kihasználták a hajrára elfáradó csapatom gyermeteg hibáit, és megérdemelten fordítottak.