Dunaújvárosi Kohász SE - Balatonlelle SE 1 : 1 17:30

DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ - BALATONLELLE 1-1 (0-0)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Dunaújváros, 500 néző. V: Solymosi (8) (Lémon, Nagy Sz.)
    DUNAÚJVÁROS: Tóth J. 6 - Riedl 5, Szekér 6, Vaskó 7, Nagy A. 5 - Szauter 5 (Kuti L. -, a 78. p.), Zabundu 6, Pénzes 5, Facskó 5 (Nagy I. -, 62. p.) - Micskó 5 (Szepessy R. 5, 40. p.) - Belényesi 5. Vezetőedző: Szepessy László
    BALATONLELLE: Viniczai 6 - Balogh A. 5, Kenéz 6, Graszl K. 6, Wettorazzi 5 - Graszl N. 5 (Földes I. -, 84. p.), Cupik 7, Máj 5, Himics 5 (Petronovics -, 76. p.) - Csíkvár 5, Ágoston 5 (Bai -, 87. p.). Vezetőedző: Kolovics Zoltán

83. perc: Facskó 20 méterről ballal lőtt, a labda a vetődő Viniczai alatt a jobb alsó sarokba vágódott. 1-0
    88. perc: Szabadrúgáshoz jutott a vendégcsapat, Petronovics Cupikhoz passzolt, ő pedig a bal alsó sarokba rúgta a labdát. 1-1

A dunaújvárosiak erőfölénye a mérkőzés hajrájában góllá érett, ám a Balatonlelle egy remek szabadrúgással pontot mentett.