FC AJKA-FELCSÚT SE 1-5 (0-1)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Ajka, 1000 néző.
    Vezette: Gergely S. (8) (Deák T., Deutsch)

AJKA: Csepregi 5 - Zsidó 4, Pálfi 5, Ritter 4 (Bényi 4, a szünetben) - Márton 5, Szöllőskei 5, Garai 5, Pákai 5, Szélessy 5 - Csörnyei 5 (Gőgös -, 81. p.), Finta 5. Vezetőedző: Jákli Péter

FELCSÚT: Molnár M. 0 - Szalai T. 5 (Villányi -, 78. p.), Szalai Cs. 6, Trampler 6 - Móri 6, Szilágyi 6 (Zöld -, 89. p.), Domján 6, Gálos 6, Sörös 5 (Rebecsák 6, a szünetben) - Földes G. 6, Kovacsics 9. Vezetőedző: Nagy László

SÁRGA LAP
    Márton (Földes Gábort buktatta) a 77. percben
    SZÖGLETARÁNY: 4:5 (3:4)
    23. perc: Móri jobb oldali beadása után Kovacsics szép mozdulattal fejelte a labdát a bal sarokba. 0-1
    48. perc: Kovacsics kilépett az ajkai védők közül, és a bal alsó sarokba lőtt. 0-2
    62. perc: Kovacsics nyolc méterről a jobb sarokba fejelte a labdát. 0-3
    85. perc: A vendégvédőkről lepattanó labdát az ötösről Pálfi a kapu közepébe lőtte. 1-3
    87. perc: Földes Gábort üresen hagyták az ajkai védők, aki a hálóba lőtt. 1-4
    90. perc: Móri passzolt Domján elé, aki tíz méterről küldte a labdát a bal sarokba. 1-5

Mestermérleg
    Jákli Péter: - Meg kell tanulnunk, hogy nem úgy működnek a dolgok, mint az NB III-ban.
    Nagy László: - Több helyzetet teremtettünk, mint a hazaiak, s ki is használtuk azokat, így megérdemelten győztünk.