Tiszakécske FC-Cegléd - Komáromi FC 6 : 4 17:00

Cegléd, 500 néző, vezette: Farkas.
    CEGLÉD: Nagy T. - Schultz (77. p. Izsák), Serban, Gligorovics (46. p. Santo), Holló, Bánföldi, Balogh, Usvat (46. p. Beserman), Kiss P, Keresztúri, Szabó T. Vezetőedző: Vágó Attila.
    KFC: Pikács - Cseri, Musitz, Gombos, Matics, Schafranek (73. p. Tőcsér), Kryriakos, Andai, Takó, Jankóczi, Ugrai. Megbízott edző: Matics Gyula.
    Krivánek Jozef, a KFC gyúrója szombaton utoljára segítette Maticsékat. A szlovák masszőr Kuvaitban kapott állásajánlatot egy barátja révén, és a keddi edzésen elbúcsúzik a fiúktól.
    Ugyancsak mától Rákos Attila a KFC edzője, de a TFC-Cegléd ellen még Matics Gyula csapatkapitány határozta meg a taktikát, amelyet a 63. percig nagyszerűen betartottak a fiúk.
    8. p.: Jankóczi 17 méterről okosan a léc alá bólintott, 0-1.45. p.: Szabó T. 5 méterről a hálóba lőtt, 1- 1. 48. p.: Schafranek szabadrúgása a jobb alsó sarokban kötött ki, 1-2. 64. p.: Santo éles szögből a léc alá vágta a labdát, 2-2. 66. p.: Szabó T. a kifutó Pikács mellett a hálóba helyezett, 3-2. 73. p.: Beserman 22 méterről óriási gólt lőtt, 4-2.
    Musitz szép szerelését a bíró nem méltányolta, 11-es. Szabó T. a balra vetődő Pikács mellett a kapu közepébe lőtte a 11-est, 5-2. 79. p.: Santo 10 méterről nagy gólt lőtt, 6-2. 81. p.: Takó ment el a jobb széles, beívelését Kyriakos 8 méterről fejelte a léc alá, 6-3. 90. p.: Kyriakoshoz egy csel után 8 méterről a hálóba helyezett, 6-4. A 92. percben Santo a KFC kapujától 10 méterre hosszan szöktette magát, majd nekiszaladt Cserinek, Farkas újra 11-est adott a hazaiaknak. Holló a büntetőt mellé bombázta.
    Jók: Pikács, Cseri, Matics, Kyriakos.

Forrás: 24 Óra, 2000-04-25